کاشت ابرو به روش FIT چگونه است و مناسب چه افرادی است؟

از گذشته تا به امروز ابرو از مهمترین ویژگی‌های صورت محسوب می‌شود که زنان از مواد آرایشی مختلفی جهت شکل دادن و زیباتر کردن آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی که ابروها کم‌پشت هستند یا به اندازه کافی ضخیم به نظر نمی‌رسند با کمک برس ابرو یا رنگ ابرو پر می‌شوند تا ظاهر بهتری پیدا کنند. چنین فرآیندهایی در ظهور آرایش دائمی یا کاشت ابرو نقش داشته‌اند. به طور خلاصه روند کاشت ابرو یک عمل زیبایی دقیقاً مانند عمل کاشت مو است. طی فرآیند کاشت ابرو باید موها از ناحیه اهداء‌کننده برداشته و به محل مورد نظر پیوند زده شوند. بسیاری از زنانی که از ابروهای کم‌پشت یا نامتقارن رنج می‌برند اغلب تمایل به انجام کاشت ابرو دارند. ریزش ابرو را می‌توان با عمل کاشت ابرو و جهت اهداف ژنتیکی و پزشکی درمان کرد.
یکی از متدهای جدید، کاشت ابرو به روش FIT می‌باشد. در شیوه‌ی کاشت ابرو به روش FIT، امکان آسیب به فولیکول مو، به حداقل‌ترین حالت ممکن خواهد رسید و نتیجه‌ای کاملاً طبیعی خواهد داشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع روش‌های کاشت ابرو، کاشت ابرو به روش FIT و یا برای رزرو نوبت در کلینیک پوست و مو رازی با شماره تلفن‌های 02145379 و 09227526817 تماس حاصل فرمایید.
کاشت ابرو به روش FIT مناسب چه افرادی است؟ 

بسیاری از مردان و زنان به دلیل افزایش خودآگاهی در سال‌های اخیر تمایل به انجام کاشت ابرو دارند. همچنین متقاضیان کاشت ابرو آماده‌اند تا برای زیباتر شدن هزینه‌های لازم را پرداخت کنند.
برداشتن بیش از حد ابرو
گاهی اوقات برداشتن بیش از حد باعث از بین رفتن دائمی موهای ابرو می‌شود. این موضوع برای بسیاری از خانم‌ها به یک مشکل بزرگ تبدیل می‌گردد. به طور معمول موهای کنده شده پس از 50 تا 60 روز دوباره رشد می‌کنند اما برداشتن بیش از حد موهای ابرو می‌تواند رشد آن‌ها را برای همیشه متوقف کند. کاشت مو می‌تواند در رفع این مشکل به شما کمک کند. کاشت مو رشد را تحریک می‌کند و روند طبیعی ریزش مو را کاهش می‌دهد.
تصادفات
تصادفات می‌توانند رشد ابرو را تحت تأثیر قرار دهند زیرا صدمات آسیب‌زا باعث ایجاد زخم دائمی و توقف رشد مو در آن ناحیه می‌شوند. بنابراین اگر تصادف کرده‌اید و می‌خواهید ابروهای شما به همان شکل قبلی باز گردند، کاشت ابرو به روش FIT گزینه مناسبی محسوب می‌شود.
ابروهای طبیعی پراکنده
اگر ابروهای نازک و پراکنده‌ای دارید نیز متقاضی مناسبی برای کاشت ابرو به روش FIT محسوب می‌شوید. کاشت ابرو به روش FIT یک راه حل طولانی مدت برای رفع مشکل ابروهای کم‌پشت و نازک است و نتایج حاصل از این روش ماندگار هستند. با استفاده از این روش شکل و تراکم مورد نظر متقاضی به دست می‌آید.
آرایش ابرو
بیشتر خانم‌ها از مداد ابرو برای آرایش استفاده می‌کنند تا ابروهای پُری داشته باشند. اما این یک راه حل موقتی است. اگر به دنبال تغییرات دائمی هستید، کاشت ابرو به روش FIT را امتحان کنید. به طور کلی میزانِ 50 تا 69 گرافت مو برای کاشت ابرو به روش اف آی تی کافی است.
تریکوتیلومانیا
در تریکوتیلومانیا (اختلال کندن موی وسواسی) بیماران به دلیل وسواس موهای پوست سر، ابرو، مژه و سایر قسمت‌های بدن را می‌کنند. افرادی که از این شرایط روحی رنج می‌برند تمایل زیادی برای انجام کاشت مو به روش FIT دارند.
کاشت ابرو به روش FIT

  لیپوساکشن صورت

کاشت ابرو به روش FIT به صورت سرپایی انجام می‌شود و نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست. طی کاشت مو به روش FIT موهای ضخیم از پشت و کناره‌های سر و بدن با استفاده از ابزارهای خاص و به صورت تک فولیکول (مینی-گرافت و میکرو-گرافت) برداشته می‌شوند. سپس تک فولیکول‌های موی برداشته شده در نواحی مورد نظر ابرو کاشت می‌شوند. در طی انجام این روش موها بدون ایجاد بریدگی، بخیه، جراحی و بیهوشی در مناطق نازک و بدون مو کاشت می‌شوند و این مهمترین مزیت روش اف آی تی است. در کاشت ابرو به روش FIT هیچ آسیبی در ناحیه اهداء‌کننده مو ایجاد نمی‌شود. روش FIT تنها روش جدید بدون بروز عوارض در زمینه کاشت موهای طبیعی است.
کاربردهای روش FIT همیشه بیشتر از FUT است و روش FIT اولین و بهترین توصیه از سوی پزشک به بیمار است. مهم‌ترین مزیت کاشت ابرو به روش FIT عدم نیاز به برداشتن نوار از پشت سر است (که تعداد خاصی از موها وجود دارند و تعداد آن‌ها محدود است). همچنین تعداد موهای قابل جدا شدن در روش اف آی تی محدودیت زیادی ندارد و دوازده هزار تار مو (گاهی اوقات بیشتر) به راحتی قابل برداشت و کاشت هستند. مزیت دیگر کاشت ابرو به روش FIT این است که طی آن می‌توان از موهای بدن نیز استفاده کرد در حالی که در روش FUT تنها می‌توان از موهای پشت سر استفاده کرد.
به طور کلی کاشت ابرو به روش اف آی تی بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو با موهای طبیعی است و از روش اف یو تی اغلب در شرایط خاصی استفاده می‌شود.
بهبودی بعد از کاشت ابرو به روش اف آی تی

بعد از کاشت ابرو به روش FIT ممکن است کمی کبودی سطحی و یا پوسته‌ریزی روی پوست اطراف ابروهای خود تجربه کنید. هرچند اکثر بیماران با گذشت فقط سه روز پس از عمل کاشت ابرو احساسی کاملاً طبیعی خواهند داشت.
کاشت ابرو به روش FIT روشی غیر تهاجمی است و به طور کلی تنها به بی‌حسی موضعی احتیاج دارید. همچنین می‌توانید پس از انجام کاشت طی یک یا دو روز به خانه بازگردید و فعالیت‌های عادی خود را از سر گیرید.
بروز مقداری کبودی پس از کاشت ابرو به روش FIT طبیعی است و باید به مدت حداقل 24 ساعت پس از انجام آن و مطابق توصیه پزشک از دست زدن به ابروی خود خودداری نمایید. علاوه بر این از آب زدن و خیس کردن ابروی خود خودداری کنید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود تا چند روز آرایش نکنید.
اگرچه در مقایسه با روش‌های کاشت عمیق‌تر ابرو روند بهبودی بسیار سریع است اما رشد موهای جدید تقریباً چهار ماه طول می‌کشد. پس از گذشت یک سال نیز رشد موها تقریباً به اوج خود می‌رسد. تارهای مویی که در محل جدید ابروها قرار گرفته‌اند پس از طی بازه زمانی چهار ماه تا یک سال می‌ریزند و رشد جدید از طریق فولیکول‌های موهای کاشت‌شده آغاز می‌شود.
پیش از شروع رشد جدید موهای شما باید چرخه منظم رشد و ریزش خود را طی کنند. خود را برای تغییری شگفت‌انگیز و ظاهری متفاوت آماده کنید! موهای ابرو احتمالاً با سرعتی بیشتر از آنچه انتظار دارید رشد خواهند کرد.
عوارض احتمالی کاشت ابرو به روش FIT

  ارضا جنسی زنان با دخول و رابطه واژینال

کاشت ابرو به روش FIT به طور کلی روشی ایمن است زیرا از همان روش‌های مرسوم کاشت معمول مو پیروی می‌کند. اما با این حال هنوز هم نکاتی وجود دارند که توجه به آن‌ها ضروری است.
مانند هر روش دیگر حین بی‌حسی موضعی و تزریق سالین ممکن است مشکلاتی پیش آیند که باید از آن‌ها آگاه باشید. یکی از این مشکلات در درجه اول واکنش‌های آلرژیک است. همچنین احتمال خطر ابتلا به عفونت ناشی از کاشت اگرچه کم است اما غیرممکن نیست. به علاوه بلافاصله پس از انجام این روش ممکن است در ناحیه ابرو دچار کبودی جزئی و پوسته‌ریزی شوید.
به طور کلی خطر ابتلا به هرگونه عارضه جدی ناشی از کاشت ابرو بسیار ناچیز است. با این حال برخی مشکلات زیبایی وجود دارند که ممکن است در نتیجه کاشت ابرو به روش FIT ایجاد شوند. فولیکول‌های جدید از ناحیه پوست سر گرفته می‌شوند، جایی که سرعت رشد مو بیشتر و سریع‌تر است. به همین دلیل بسیاری از بیماران از احتمال نامرتب شدن موهای ابروها، رشد موها در جهت نامناسب و احتمال نیاز به نگهداری مداوم از آن‌ها ابراز نگرانی می‌کنند.
اگرچه این نگرانی منطقی است اما متخصصان تأیید می‌کنند که بیش از 15 درصد از موهای جدید در جهت نامناسبی رشد نمی‌کنند و به راحتی می‌توان هر چند ماه یکبار آن‌ها را برداشت یا مرتب کرد. برخی از پزشکان ممکن است برای جلوگیری از بروز این مشکل از موهای ظریف ناحیه پا یا سایر نقاط بدن جهت کاشت ابرو به روش FIT استفاده کنند.

  این برجستگی، زگیل تناسلی است یا خال گوشتی؟

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “عوارض احتمالی کاشت ابرو به روش اف ای تی کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “کاشت ابرو به روش FIT به طور کلی روشی ایمن است . مانند هر روش دیگر حین بی‌حسی موضعی و تزریق سالین ممکن است مشکلاتی پیش آیند که باید از آن‌ها آگاه باشید. یکی از این مشکلات در درجه اول واکنش‌های آلرژیک است.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “کاشت ابرو به روش اف آی تی پس از چه زمانی بهبود می یابد؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “بعد از کاشت ابرو به روش FIT ممکن است کمی کبودی سطحی و یا پوسته‌ریزی روی پوست اطراف ابروهای خود تجربه کنید. هرچند اکثر بیماران با گذشت فقط سه روز پس از عمل کاشت ابرو احساسی کاملاً طبیعی خواهند داشت”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “کاشت ابرو به روش اف ای تی چگونه انجام میشود؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “طی کاشت مو به روش FIT موهای ضخیم از پشت و کناره‌های سر و بدن با استفاده از ابزارهای خاص و به صورت تک فولیکول (مینی-گرافت و میکرو-گرافت) برداشته می‌شوند. سپس تک فولیکول‌های موی برداشته شده در نواحی مورد نظر ابرو کاشت می‌شوند.”
}
}]
}

The post کاشت ابرو به روش FIT چگونه است و مناسب چه افرادی است؟ appeared first on کلینیک زیبایی رازی کاشت مو کاشت ابرو تزریق ژل و بوتاکس.
Source: cosmeticclinic.ir

wpadmin

Comments are closed