کاربرد بوتاکس در زیبایی صورت و بدن (سینه، مو، گردن و فک)

تزریق بوتاکس یک روش معتبر است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار دارد و از آن برای برطرف کردن خطوط متوسط تا شدید و چین و چروک اطراف چشم، ابرو  با بوتاکس و پیشانی  استفاده می‌شود. همچنین می‌توان از بوتاکس برای جوان سازی برخی از نقاط صورت و بهبود ساختار و تعادل آن استفاده کرد. بر طرف کردن چین و چروک تنها کاری نیست که از بوتاکس بر می‌‌آید بوتاکس چه در علم پزشکی و چه در زیبایی کاربردهای زیادی دارد و می‌تواند به اشکال مختلف مردم کمک کنند.

سالیان سال است که از بوتاکس استفاده می‌‌شود و هنوز هم یکی از روش‌های بسیار محبوب برای جوان سازی صورت تعداد زیادی از افراد است. اثر گذاری بوتاکس عالی است و درمان توسط آن ساده می‌باشد و شما می‌توانید در کمتر از دو هفته شاهد نتایج حاصل از تزریق بوتاکس باشید.
متخصصین کلینیک زیبایی رازی با سالها تجربه در زمینه انواع روش های جوانسازی پوست آماده ارائه خدمات از جمله تزریق بوتاکس با بهترین کیفیت هستند.
بوتاکس چگونه عمل می‌کند؟

بوتاکس به درون عضله تزریق می‌‌شود و عملکرد آن عضله را کاهش می‌دهد و به عبارتی آن را فلج می‌کند. با انجام این کار ظاهر خطوط صورت و چروک‌های آن کاهش پیدا می‌‌کند.
کاربردهای بوتاکس در زیبایی چیست؟

به لیفت صورت کمک می‌کند
آیا شما هم به دنبال لیفت موقت چین و چروک و نقاطی از صورت خود هستید که پوست آن دچار افتادگی شده است؟ به احتمال زیاد هیچ تمایلی برای انجام عمل جراحی ندارید. خیلی خوب هیچ مشکلی وجود ندارد چرا که شما می‌‌توانید از بوتاکس برای لیفت صورت خود بهره بگیرید. این مسئله بدین معنا نیست که شما باید به لیفت همه نقاط صورت خود بپردازید بلکه فقط به لیفت آن قسمت از نقاط صورت خود بپردازید که ترجیح می‌دهید. برخی از افراد از تزریق بوتاکس برای لیفت گونه خود استفاده می‌کنند اما برخی دیگر ترجیح می‌دهند بوتاکس را به نقاط مختلف از صورت خود تزریق کنند تا از حالت افتادگی آن جلوگیری شود. اگر چه نتایج حاصل از تزریق بوتاکس موقت است یک موفقیت بزرگ در علم زیبایی محسوب می‌‌شود. به طور کلی بوتاکس یک راه‌ حل موقت است و به تدریج آثار حاصل از آن از بین می‌رود و از میزان تاثیرات آن کاسته می‌‌شود. نتایج حاصل از تزریق بوتاکس  بر اساس موضعی که تحت درمان قرار گرفته است و میزان بوتاکس تزریق شده ممکن است تا چند ماه باقی بماند. اگر شما به دنبال یک راه حل سریع و بدون درد هستید به احتمال زیاد بوتاکس همان چیزی است که به دنبالش می‌گردید.
به زاویه سازی فک کمک می‌کند

آیا داشتن فک منظم و بدون نقص همان چیزی است که آرزویش را دارید؟ به احتمال زیاد متوجه شده‌اید که ظاهر فک شما آن چیزی نیست که باید باشد. اگر درست حدس زده باشیم شما از ظاهر فک خود رضایت ندارید. آیا تاکنون به تزریق بوتاکس برای زاویه سازی فک فکر کرده‌اید؟ از آنجایی که بوتاکس تاثیر بسیار خوبی در شل کردن عضلات دارد می‌توان از آن برای زاویه سازی فک مطابق با خواسته شما استفاده کرد. در این روش بوتاکس به درون فک شما تزریق می‌‌شود و باعث برجسته شدن پوست آن ناحیه خواهد شد. در صورتی که فک شما باعث بروز مشکل شده باشد می‌توان از تزریق بوتاکس بهره گرفت. شاید شما مشکل دندان قروچه داشته‌اید و دچار درد فک نیز شده باشید و با گذر زمان به علت گسترش فک ناشی از فشاری که به آن وارد می‌شود درد زیادی را احساس خواهید کرد. تزریق بوتاکس به درون فک باعث شل شدن عضلات می‌شود و به برطرف کردن درد کمک خواهد کرد. دندان قروچه یک عادت نامناسب است و می‌تواند در آینده باعث احساس درد و ناراحتی زیادی شود.
در لیفت بینی کاربرد دارد
یک خبر خوب برای افرادی داریم که از ظاهر بینی خود رضایت ندارند اما از عمل جراحی بینی هم وحشت دارند. جراحی بینی یک روش دردناک است که پزشک باید برش‌های مورد نیاز را درون بینی ایجاد کند تا بتواند آن را به شکل و زاویه دلخواه در بیاورد. در برخی از افراد جراحی بینی دلیل پزشکی دارد به عنوان مثال فرد نمی‌تواند به طور صحیح نفس بکشد اما در برخی از افرادی که به دنبال لیفت خفیف بینی خود هستند تزریق بوتاکس یک راه‌ حل مناسب محسوب می‌شود. در این حالت می‌‌توان بوتاکس را به درون بینی تزریق کرد و به لیفت آن کمک نمود. تزریق بوتاکس برای لیفت بینی به شما کمک می‌کند بدون نیاز به عمل جراحی به ظاهر دلخواه خود دست پیدا کنید. بهترین کار این است که با پزشک خود در خصوص یک روش عالی برای تغییر شکل بینی خود صحبت کنید سپس از آن کاری را انجام دهید که برای شما و بینی شما بهتر است و هنگامی ‌که از تزریق بوتاکس برای اهداف زیبایی، و نه پزشکی، استفاده می‌کنید کاملا احتیاط کنید.
باعث برطرف شدن خطوط عمیق گردن می‌شود

  عمل جراحی پلک

اکثر افراد تصور می‌کنند که بوتاکس برای برطرف کردن چین و چروک صورت کاربرد دارد. احتمالاً شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که نمی‌‌دانند بوتاکس برای گردن نیز کاربرد دارد. می‌توان بوتاکس را به نقاط خاصی از گردن تزریق کرد تا خطوط عمیق آن برطرف شود. معمولا با بالا رفتن سن گردن شروع به پیر شدن می‌‌کند و خطوط عمیق و بزرگی روی آن به وجود خواهد آورد. شما می‌‌توانید با تزریق بوتاکس به سفت کردن نقاط شل کردن بپردازید و جوان سازی و سفت شدن پوست آن کمک کنید. بوتاکس در گردن شروع به عمل می‌‌کند و به شل شدن عضلات می‌پردازد که با گذر زمان دچار بیرون زدگی یا سفت شدگی شده‌اند. هنگامی که عضلات گردن شل می‌‌شوند پوست اطراف گردن ظاهر بهتری پیدا خواهد کرد. البته شما به چندین مرتبه تزریق بوتاکس نیاز دارید تا به ظاهر دلخواه خود دست پیدا کنید. دفعه بعد که جلوی آینه می‌ایستید به گردن خود با دقت نگاه کنید آیا شما هم به تزریق بوتاکس نیاز دارید؟
به کنترل آکنه کمک می‌کند
هزاران راه حل وجود دارد که در همه آنها ادعا می‌شود می‌توانند به کنترل آکنه کمک کنند از روغن‌ها تا قرص خوراکی و روش‌های بسیار زیاد دیگری که سازندگان آنها مدعی هستند در درمان آکنه نقش دارند. افراد زیادی در طول عمر خود با آکنه زندگی می‌‌کنند و دیدن ظاهری نامناسب صورت باعث ناراحتی آنها می‌شو آیا می‌دانید که یکی از کاربردهای بوتاکس به کنترل آکنه ارتباط دارد؟ بوتاکس درون بدن شروع به فعالیت می‌‌کند و میزان ترشح چربی در صورت را کاهش می‌دهد. این چربی‌ها دلیل اصلی جوش‌های روی پوست محسوب می‌شوند. در این مورد باید بوتاکس در مقادیر بسیار کم به صورت تزریق شود به نحوی که شما بتوانید کنترل حالات صورت خود را در دست داشته باشید. بوتاکس باعث می‌شود که میزان ترشح چربی توسط غدد بدن شما کاهش پیدا کند تا به این ترتیب بتوانید کنترل بهتری بر روی آکنه صورت خود داشته باشید.
بوتاکس به رشد موها کمک می‌کند

After: بعد
Before: قبل
آیا می‌دانستید که تزریق بوتاکس می‌تواند به رشد موها کمک کند؟ بله درست شنیدید در واقع می‌توان از بوتاکس برای جلوگیری از ریزش مو استفاده کرد. در صورتی که موهای شما به علت استرس یا هر دلیل دیگری در حال ریزش است می‌‌توانید از بوتاکس به عنوان راه حلی برای بهبود ظاهر موهای خود استفاده کنید. در گذشته پزشکان زمانی متوجه شدند بوتاکس به رشد موها کمک می‌‌کند که از بوتاکس برای کنترل سردردهای میگرنی استفاده می‌‌کردند و شاهد رشد موها در نقاطی بودند که تزریق بوتاکس انجام شده بود. پس از این اتفاق مطالعات متعددی در خصوص تاثیر بوتاکس بر روی رشد موها انجام شد و سرانجام محققان متوجه شدند که بوتاکس باعث رشد موها می‌شود. همچنین محققان اعلام کردند تزریق بوتاکس در نقاطی از سر که قبلا در آنجا بافت اسکار وجود داشته است می‌‌تواند به رشد مجدد موها در این نواحی کمک کند و حتی از میزان قرمزی بافت اسکار بکاهد. اگر شما یا یکی از اطرافیان شما سالیان زیادی است که به علت ریزش موهای خود غمگین و ناراحت است می‌توانید از معجزه بوتاکس برای بهبود شرایط خود استفاده کنید و از مزایای جادویی آن بهره مند شوید.
باعث لیفت سینه می‌شود
برخی از خانم‌ها روش‌های مختلفی را برای افزایش سایز سینه خود امتحان می‌‌کنند. جراحی پلاستیک، کاشت ایمپلنت و سایر روش‌های جراحی با هدف بهبود ظاهر سینه خانم‌ها انجام می‌شود. اغلب این روش‌های جراحی باعث بروز مشکلات دیگری از قبیل عفونت، درد کمر و مواردی از این قبیل می‌شوند و منجر به پشیمانی خانم‌ها از تصمیمی که گرفته بودند خواهد شد. اگر داشتن سینه بزرگ آن چیزی است که شما می‌خواهید از امتحان کردن روش‌های مختلف دست بردارید. تزریق بوتاکس به درون بافت سینه همانند لیفت صورت عمل می‌کند به گفته پزشکان تزریق بوتاکس می‌تواند سایز سینه خانم‌ها را به اندازه یک فنجان بزرگ کند. همچنین می‌توان از تزریق بوتاکس برای بهبود ظاهر سینه آن دسته از خانم‌هایی استفاده کرد که به علت بارداری یا با بالا رفتن سن دچار افتادگی سینه شده‌اند. اکثر خانم‌هایی که از تزریق بوتاکس استفاده کرده‌اند ادعا می‌کنند که سینه آنها بزرگتر و سفت شده و به طور کلی ظاهر بهتری پیدا کرده است. اگر شما هم به بزرگ کردن سینه خود فکر می‌کنید می‌توانید در ابتدا از بوتاکس استفاده نمایید.
باعث بهبود اصلاح لبخند لثه‌ای می‌‌شود
آیا شما هم در هنگام خندیدن از دیدن لبخند لثه‌ای خود ناراحت می‌شوید؟ آیا لبخند لثه‌ای  شما را ناراحت کرده است و شما سعی می‌کنید در عکس‌های خود از خندیدن خودداری کنید تا لبخند لثه‌ای شما مشخص نباشد؟ اگر به دنبال راهی برای اصلاح لبخند خود هستید و قصد ندارید از عمل جراحی استفاده کنید بهتر است تزریق بوتاکس را امتحان کنید. مشاهده لبخند لثه‌ای معمولاً به بالا رفتن بیش از حد لب بالا مربوط است. در صورتی که بوتاکس به درون لب بالا تزریق شود باعث شل شدن عضلات این ناحیه خواهد شد و به این ترتیب در هنگام خندیدن لب شما بیش از حد بالا نخواهد رفت و شما دیگر شاهد لبخند لثه‌ای نخواهید بود. در این شرایط شما لبخند زیباتر خواهید داشت و دندان‌های شما به زیبایی به نمایش در خواهد آمد. نکته مهمی که در خصوص تزریق بوتاکس وجود دارد این است که آثار حاصل از آن موقت است و پس از مدتی از بین خواهد رفت به همین دلیل شما به تزریق مجدد بوتاکس نیاز خواهید داشت. بهتر است همیشه این نکته را آویزه گوش خود کنید که دیده شدن لثه در هنگام خندیدن بهتر از آسیب دیدن صورت است.
به درمان تعریق شدید کمک می‌کند
آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که دچار تعریق شدید ؟ آیا شما هم به صورت مکرر در اوایل روز از دئودورانت استفاده می‌کنید و متاسفانه شاهد خیس شدن زیر بغل خود هستید؟ تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید جلوی تعریق بیش از حد خود را بگیرید؟ اگر بگوییم بوتاکس یک روش مناسب برای درمان تعریق شدید است تعجب می‌کنید؟ بله درست شنیدید بوتاکس چاره مشکل شما است. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به شدت عرق می‌کنند و خیس شدن لباس باعث خجالت زدگی آنها می‌شود بهتر است به سراغ بوتاکس بروید. بوتاکس به درون غدد عرق زیر بغل تزریق می‌شود و پس از آن باعث مسدود شدن غدد مربوط به تعریق می‌شود و به این ترتیب از میزان تعریق کاسته خواهد شد. تزریق بوتاکس یک روش ساده و مناسب به جای عمل جراحی است و کاهش میزان تعریق یکی از کاربردهای عالی بوتاکس محسوب می‌‌شود که به احتمال زیاد تا قبل از این هرگز این مسئله را نشنیده‌اید.
باعث لیفت لب بالا می‌شود
در برخی از خانم‌ها بزرگ بودن لب بالا یک خواسته قلبی است. برخی از آنها به دلایل مختلف خواستار بزرگ‌ کردن ‌لب خود هستند و برخی از آنها فکر می‌‌کنند که در این حالت ظاهر صورت آنها جوان به نظر می‌رسد. برخی از این افراد به دنبال عمل جراحی می‌روند تا ظاهر لب خود را بهتر کنند. اگر شما هم به افزایش حجم لب خود فکر می‌کنید باید خدمت شما عرض کنیم روش‌های دیگری هم وجود دارد که با درد کمتری همراه هستند. تزریق بوتاکس می‌‌تواند به لیفت لب بالا کمک کند. به جای آن که صورت خود را جراحی کنید و زیر تیغ پزشکان قرار بگیرید می‌توانید از تزریق بوتاکس بهره مند شوید. در این حالت از پزشک مقدار کمی از بوتاکس را به درون لب بالای شما تزریق می‌کند و این امر به بزرگ شدن و لیفت آن کمک خواهد کرد. اگر دفعه بعد از کسی شنیده‌اید که قصد افزایش حجم به خود را دارد می‌توانید با او درباره تزریق بوتاکس و تاثیرات شگفت انگیز آن صحبت کنید چرا که بوتاکس با درد بسیار کمتری همراه است و از آنجایی که نتایج حاصل از آن موقتی است در صورتی که شما ظاهر لب خود را دوست نداشتید می‌توانید پس از آن که اثر بوتاکس از بین رفت برای تزریق مجدد به پزشک مراجعه کنید تا لب شما به حالت عادی برگردد.
The post کاربرد بوتاکس در زیبایی صورت و بدن (سینه، مو، گردن و فک) appeared first on کلینیک زیبایی رازی کاشت مو کاشت ابرو تزریق ژل و بوتاکس.
Source: cosmeticclinic.ir

wpadmin

Comments are closed