ژل نورامیس (Neuramis) چگونه تزریق میشود؟

نورامیس یک ماده پرکننده مبتنی بر اسید هیالورونیک است که برای کمک به افراد در کاهش چین و چروک‌های عمیق و خطوط ریز ایجاد شده روی پوست، طراحی شده است. این فیلر به هرکسی این شانس را می‌دهد تا جوانتر از سن خود به نظر برسد.
نورامیس بسیار آب دوست است که این ویژگی آن را قادر به جذب رطوبت و نگه داشتن آن کرده است. این فیلر با استفاده از این ویژگی، حجم پر شده توسط خود را در بهترین حالت نگه می‌دارد. به همین دلیل است که فیلر نورامیس نیز یکی از محصولات عالی برای مرطوب نگه داشتن پوست است.
اسید هیالورونیک چیست؟

اسید هیالورونیک (HA) یک پلیمر طبیعی است که در پوست ما یافته می‌شود. لایه درم پوست حاوی درصد بالایی از اسید هیالورونیک است که به دلیل خاصیت اتصال آن به آب در سطح پوست، به هیدراته باقی ماندن پوست کمک می‌کند. اسید هیالورونیک حجم مناسب بافت را فراهم کرده و حفظ می‌کند و برای محافظت از پوست به عنوان یک کوسن عمل می‌نماید. اگر این محصول به پوست تزریق شود، به سرعت جذب آن می‌شود. برای تولید اسید هیالورونیکی با ماندگاری بیشتر، باید این ماده از طریق پیوند عرضی، قوی‌تر و پایدارتر شود.
چگونه می‌توانم نوع و مدل نورامیس را انتخاب کنم؟

• Neuramis Meso: با داشتن کوچکترین ذرات، برای اصلاح خطوط بسیار نازک و سطحی به کار می‌رود. این فیلر در قسمت فوقانی درم تزریق می‌شود و برای اصلاح خطوط سطحی بسیار نازک مانند خطوط نگرانی، خطوط پری اوربیتال و خطوط پریورال استفاده می‌شود.
• Neuramis Light Lidocaine: فیلر یاد شده دارای کوچکترین ذرات بوده و برای اصلاح خطوط بسیار نازک و سطحی به کار می‌رود و در قسمت فوقانی درم تزریق می‌شود. این فیلر برای اصلاح خطوط سطحی بسیار نازک مانند خطوط نگرانی، خطوط پری اوربیتال و خطوط پریورال استفاده می‌شود.
• Neuramis Lidocaine: این فیلر دارای کوچکترین ذرات بوده و برای اصلاح خطوط بسیار نازک و سطحی به کار می‌رود و در قسمت فوقانی درم تزریق می‌شود. این فیلر برای اصلاح خطوط سطحی بسیار نازک مانند خطوط نگرانی، خطوط پری اوربیتال و خطوط پریورال استفاده می‌شود.
• Neuramis Deep: اندازه ذرات این فیلر متوسط بوده و برای چین و چروک‌های متوسط مناسب است و در قسمت میانی درم تزریق می‌شود. این فیلر برای اصلاح چین و چروک‌های متوسط مانند چین‌های گلابلار، خطوط اطراف دهان و لب، گوشه های ورمیلیون و پر کردن لب‌ها استفاده می‌شود.
• Neuramis Deep Lidocaine: اندازه ذرات این فیلر متوسط بوده و برای چین و چروک‌های متوسط مناسب است و در قسمت میانی درم تزریق می‌شود. این فیلر برای اصلاح چین و چروک‌های متوسط مانند چینهای گلابلار، خطوط اطراف دهان و لب، گوشه‌های ورمیلیون و پر کردن لب‌ها استفاده می‌شود.
• Neuramis Deep Lidocaine: دارای ذرات بزرگتر است و برای اصلاح چین‌های عمیق‌تر در لایه عمیق درم و/ یا لایه سطحی زیر جلدی تزریق می‌شود. از این محصول برای اصلاح چین‌های عمیق، پر کردن لب‌ها و فرم دادن به خطوط صورت مانند گونه‌ها و چانه استفاده می‌شود.
چه کاری از فیلر اسید هیالورونیک برای شما ساخته است؟

• اصلاح چین و چروک‌ها و خطوط و جای زخم
• افزایش حجم لبها
• تغییر و زاویه سازی صورت
• آبرسانی، برجسته کردن و جوانسازی پوست
• بهبود بافت و انعطاف پذیری پوست شما
مزایای استفاده از ژل نورامیس

• ویسکوزیته بالا: ژل نورامیس از قابلیت بالایی برای حفظ شکل خود بهترین حالت ممکن و برای درازمدت برخوردار است.
• حجم بیشتر: ژل نورامیس همچنین به محض تزریق، حجم عالی به پوست می‌بخشد زیرا می‌تواند رطوبت را به خود جذب کند که این امر بر میزان حجم دهی آن تاثیر می‌گذارد.
• ایمنی پیشرفته: در فناوری تولید اسید هیالورونیک این ژل، از تخمیر میکروبی استفاده شده و فاقد مواد حیوانی است که این امر بی‌خطر بودن آن را تضمین می‌کند. مواد HA دارای وزن مولکولی، مورد تایید EDQM و سازمان FDA آمریکا است و از این رو قابل اطمینان می‌باشد. برای اثبات بی‌خطر بودن ژل نورامیس آزمایش‌های بالینی مختلف انجام شده است تا اطمینان حاصل شود که پس از تزریق خطری نخواهد داشت.
• اثر درازمدت: فرایند اتصال دو مرحله‌ای ژل نورامیس، تاثیر دراز مدت آن را تضمین می‌کند.
• رضایت بالا: بیماران بلافاصله پس از درمان رضایت بالای خود از نتایج را اعلام می‌کنند.
در جلسه مشاوره چه اتفاقی می‌افتد؟

  غدد و کیست بارتولن و درمان کیست بارتولن در افراد مجرد

قبل از هرگونه معالجه، یک جلسه مشاوره اختصاصی برای شما ترتیب داده خواهد شد. در طول جلسه مشاوره درباره ناحیه تحت درمان، انتظارات شما از نتایج مطلوب خود، عوارض جانبی احتمالی و کل فرآیند درمان، بحث و گفت و گو می‌شود. همچنین برای اطمینان از حفظ سلامت شما، سابقه پزشکی و سلامتی شما بررسی می‌گردد. پس از پذیرش و توافق درباره موارد بررسی شده، درمان تقریبا ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد و شامل چندین تزریق کوچک است.
مشاوره قبل از درمان

بسیاری از بیماران نگران عوارض پس از تزریق فیلر هستند. چند مورد اساسی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا کبودی و تورم قابل مشاهده را به حداقل رسانده و در سریع‌ترین زمان ممکن بهبود پیدا کنید. هر قدر بتوانید این مراحل را با دقت بیشتری دنبال کنید، بهبودی شما سریع‌تر بوده و علائم و عوارض کمتری را مشاهده خواهید کرد:
• از مصرف داروهای رقیق کننده خون (به عنوان مثال الکل، آسپرین، ویتامین E برخی از داروهای گیاهی و مکمل‌ها) به مدت سه روز قبل از عمل و سه روز پس از آن خودداری کنید. رقیق شدن خون منجر به افزایش خطر کبودی می‌شود؛ بنابراین با اجتناب از مصرف هر چیزی که می‌تواند باعث رقیق شدن خون شما شود، خطرات مربوط به کبودی را به حداقل برسانید.
• قرص آرنیکا را به شکل زیر مصرف کنید: دو قرص هر دو ساعت یک بار و به مدت ۵ روز قبل از درمان. قدرت 30C بهترین است.
• ممکن است بخواهید قبل از درمان، محصولاتی که برای دوره پس از درمان شما توصیه شده‌اند را خریداری کرده و آماده نگه دارید تا پس از از اتمام جلسه درمانی نیاز به مراجعه به داروخانه نداشته باشید.
روش درمان

ژل نورامیس با یک سوزن بسیار نازک مستقیماً به پوست تزریق می‌شود. این تزریق با اضافه کردن بی‌حس کننده موضعی به محصول در حین ساخت آن، راحت‌تر انجام می‌شود. قبل از درمان، آرایش صورت شما پاک می‌شود. انجام دهنده تزریق در حین انجام آن برای تعیین میزان اصلاح مناسب، شکل پوست و واکنش آن را کنترل می‌کند.
مراقبت‌های پس از درمان
ممکن است بلافاصله پس از درمان مقداری قرمزی جزئی، تورم، حساسیت به لمس و احساس خارش در ناحیه تحت درمان داشته باشید؛ این عوارض نتیجه طبیعی تزریق هستند و این ناراحتی موقتی است و طی چند روز به طور کامل از بین می‌رود. در صورت ادامه داشتن عوارض یا بروز واکنش‌های دیگر، لطفاً با پزشک خود تماس بگیرید.
ممکن است تورم اولیه پس از درمان لب بیشتر طول بکشد. برخی از بیماران حدود یک هفته تورم را تجربه می‌کنند و در طول این مدت لب‌ها تا حدودی نامتناسب به نظر می‌رسند. این امر بدین معنا است که نتایج نباید بلافاصله پس از درمان، نتیجه نهایی تلقی شوند.
• به مدت ۶ ساعت پس از درمان از لمس ناحیه دریافت کننده تزریق خودداری کنید. پس از آن می‌توانید ناحیه محل تزریق را به آرامی با آب و صابون شستشو داده و از آرایش سبک استفاده کنید.
• تا زمانی که تورم و قرمزی اولیه برطرف نشده است نباید ناحیه تحت درمان در معرض گرمای شدید (به عنوان مثال تابش مستقیم نور آفتاب و حمام آفتاب گرفتن) یا سرمای شدید قرار بگیرد.
• اگر از قبل دچار زخم صورت بوده‌اید، خطر اینکه ورود سوزن باعث جراحت برداشتن مجدد زخم‌ها شود، وجود دارد.
• اگر از آسپرین یا داروهای مشابه دیگری استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که این داروها می‌توانند باعث افزایش کبودی و خونریزی در محل تزریق شوند.
آیا می‌توانم پس از دریافت تزریق فیلرهای پوستی، روش‌های آرایش نیمه دائمی را نیز انجام دهم؟
قبل از انجام هر گونه روش آرایش نیمه دائمی، باید حداقل یک هفته صبر کنید تا فرآیند درمان با فیلرهای پوست کامل شود.
آیا می‌توانم مستقیما پس از دریافت تزریق پرکننده‌های پوست، زیر تابش نور آفتاب بروم؟
قرار گرفتن در معرض آفتاب به صورت روزمره خوب است اما باید تا ۴۸ ساعت پس از دریافت درمان، از قرار گرفتن در معرض آفتاب و گرمای خودداری کنید.
آیا می‌توانم ناحیه دریافت‌کننده تزریق فیلر را لمس کنم؟
ممکن است شدیداً به لمس کردن ناحیه‌ای که تحت درمان قرار گرفته است، تمایل داشته باشید اما در مقابل این تمایل مقاومت کنید. لمس ناحیه‌ای از بدن که به تازگی تحت درمان فیلرهای پوستی قرار گرفته است، خطر بروز عفونت و جابجایی ناخواسته ماده فیلر نرم به نواحی دیگر را به همراه دارد. پاک کردن صورت به شکل عادی اشکالی ندارد؛ اما بهتر است با ملایمت رفتار کنید. همیشه قبل از لمس کردن صورت، دست‌های خود را بشویید زیرا در غیر این صورت ممکن است باکتری‌ها باعث ایجاد عفونت‌های ناخوشایندی‌ شوند که برای رفع آن به یک دوره مصرف آنتی بیوتیک احتیاج خواهید داشت. پس از گذشت سه هفته، درمان با فیلر کامل می‌شود و خطرات جانبی از بین خواهند رفت؛ بنابراین سعی کنید صبور باشید.
آیا میتوانم پس از دریافت تزریق پر کننده‌های پوست به شنا بروم؟
برای شنا کردن حداقل باید تا ۶ ساعت پس از تزریق فیلر صبر کنید تا اطمینان حاصل کنید که نقاط محل تزریق به طور کامل بهبود یافته‌اند و خطر عفونت وجود ندارد.
آیا می‌توانم پس از درمان با فیلرهای پوست به باشگاه بروم؟
بله به شرطی که باعث افزایش فشار خون در ناحیه صورت نشود (به عنوان مثال انجام فعالیت‌هایی مانند یوگا و انجام فعالیت‌های بدنی سنگین). در حقیقت ورزش‌های قلبی تنفسی سبک، مانند راه رفتن روی تردمیل می‌توانند برای روند بهبودی بسیار مفید باشند و به شما کمک می‌کنند تا هرگونه کبودی و تورم حاصل از درمان، با سرعت بیشتری از بین برود. فقط بهتر است چند روز اول را استراحت کنید.
فیلر نورامیس چه مدت دوام می‌آورد؟

  از بین بردن شکاف چانه با روش جراحی و تزریق (بوتاکس و فیلر)

ژل نورامیس Light می‌تواند تا سه ماه باقی بماند در حالی که ممکن است ژل نورامیس volume، ۱۲ تا ۱۸ ماه باقی بماند. ارائه دهنده خدمات به شما کمک می‌کند تا با توجه به اهداف درمانی و بودجه مورد نظر خود، محصول نورامیس مناسب را برای خود انتخاب کنید.
چه موقع نتایج درمان با فیلر پوست قابل تشخیص خواهد بود؟

ژل نورامیس به شکل فوری عمل می‌کند. با این حال ممکن است در ابتدا مقداری قرمزی و تورم متوسط وجود داشته باشد؛ از این رو نتایج دقیق دو تا سه روز پس از تزریق مشخص خواهند شد.
چگونه می‌توان نتایج تزریق را برای مدت طولانی‌تری حفظ کرد؟

  کاشت ابرو به روش FIT چگونه است و مناسب چه افرادی است؟

درمان استاندارد ضد پیری با ژل نورامیس volume شامل ۲ تا ۳ جلسه تزریق (با فاصله ۳ تا ۶ هفته) است که نتایج آن در حدود ۶ ماه یا بیشتر باقی خواهند ماند. از آنجا که این ماده فیلر برجسته دارای پایه اسید هیالورونیک است، اثرات آن موقتی هستند؛ زیرا این ژل طی چند ماه در بافت‌های پوست حل می‌شود. بنا بر این به بیماران توصیه می‌شود به منظور حفظ ظاهر جوان‌تر خود برای مدت طولانی‌تر، هر ۳ تا ۶ ماه یک بار درمان را تکرار کنند. اجتناب از مصرف داروها و قرار گرفتن در معرض دمای بالا قبل و بعد از درمان با این محصول نیز می‌تواند باعث تقویت و ماندگاری بیشتر آن در صورت و حفظ نتایج ضد چروک شود.
مخالفت‌ها

ژل نورامیس یک داروی بسیار ایمن و موثر برای مقابله با پیری است که برای درمان چین و چروک و خطوط ریز مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند هر روش درمانی دیگری، در این روش نیز بیمارانی هستند که نمی‌توانند با آن تحت درمان قرار بگیرند. عدم توانایی برای درمان با ژل نورامیس می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در اینجا چندین مورد آمده است که در صورت مواجه شدن با آنها، نمی‌توانید درمان با ژل نورامیس را در دستور کار قرار دهید.
• کسانی که باردار هستند- انجام این درمان برای زنان باردار مجاز نیست.
• زنان شیرده- انجام درمان ژل نورامیس برای زنانی که به کودکان خود شیر می‌دهند نیز ممنوع است.
• سرطان و بیماری‌های خود ایمنی، عفونت‌های حاد و عفونت‌های پوستی، بیماری‌های مزمن شدید، هموفیلی، التهاب پوست در ناحیه محل تزریق
• تمایل پوست به ایجاد اسکار کلوئیدی
• وجود مواد پر کننده دائمی (مانند سیلیکون یا بیوپلیمرها) در نواحی تحت درمان
• آلرژی به اجزای تشکیل دهنده ماده فیلر
• کسانی که اخیراً از لیزر یا لایه برداری شیمیایی استفاده کرده‌اند
عوارض جانبی فیلر نورامیس چیست؟

عوارض جانبی ژل نورامیس معمولاً خفیف و گذرا هستند. قرمزی و تورم جزئی معمولاً دو تا سه روز پس از تزریق برطرف می‌شود. معمولاً این عوارض با آرایش پوشانده می‌شوند و با خنک نگهداشتن ناحیه تحت درمان رفع می‌شوند. اگر احساس می‌کنید عوارض جانبی شما مشخص‌تر است و مدت زیادی باقی مانده است، برای گرفتن مشاوره با پزشک یا ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید.
هزینه

هزینه درمان بستگی به مقدار و نوع فیلر نورامیس استفاده شده دارد که در نواحی مختلف بدن متفاوت است. قیمت‌ها بر اساس سرنگ‌های یک میلی لیتری ارائه می‌شوند. هزینه کل، قبل از انجام درمان و امضا کردن فرم رضایت نامه، با بیمار مورد توافق قرار می‌گیرد.

The post ژل نورامیس (Neuramis) چگونه تزریق میشود؟ appeared first on کلینیک زیبایی رازی کاشت مو کاشت ابرو تزریق ژل و بوتاکس.
Source: cosmeticclinic.ir

wpadmin

Comments are closed