ژل رستیلن (Restylane) برای جوانسازی و حجم دهی صورت

ژل رستیلن طیف گسترده‌ای از پرکننده‌های پوستی و تقویت کننده‌های پوستی اسید هیالورونیک را ارائه می‌دهد که برای بازگرداندن حجم صورت و تقویت ظاهر جوان پوست طراحی شده است. این محصول برای بازیابی مناطق خاص صورت با افزایش حجم، تقویت فرم و کانتور صورت و همچنین جوانسازی و بهبود پوست دهیدراته ایده‌آل است.
ژل رستیلن دارای گسترده‌ترین محصولات مبتنی بر HA است که از دو فناوری برای تثبیت HA بسیار خالص به شکل ژل نرم‌تر استفاده می‌کند. این فناوری باعث می‌شود ماندگاری ژل در پوست افزایش پیدا کند، سطح آن را صاف کند و در صورت لزوم لیفت و پشتیبانی مناسبی ایجاد کند. علاوه بر این، ژل رستیلن نتایج طبیعی و طولانی مدتی را ایجاد می‌کند. بسیاری از محصولات ژل رستیلن حاوی بی‌حس کننده لیدوکائین برای درد كمتر در طی تزریق هستند.
مزایای ژل رستیلن

این روش درمان غیرتهاجمی می‌تواند نشانه‌های پیری را معکوس کرده و ویژگی‌های صورت شما را تقویت کند و همچنین ویژگی‌های بهتری را براي شما فراهم کند:

ظاهری جوان‌تر
صاف شدن خطوط صورت
لب‌های پرتر و استخوان‌های گونه مشخص‌تر
نتایج طبیعی
افزایش اعتماد به نفس

این درمان زیبایی را می‌توان با سایر روش‌ها ترکیب کرد تا به شما در دستیابی به پوستی زیبا و جوان کمک کند. پزشک شما می‌تواند گزینه‌های درمانی مناسب شما را در هنگام قرار ملاقات شخصی شما بررسی کند.
آیا شما یک کاندیدای مناسبی هستید؟ 

بهترین کاندیداها برای این درمان شامل بیمارانی هستند که باردار نیستند، شیرده نیستند یا سابقه واکنش‌های آلرژیک ندارند. اگربه دنبال موارد زیر باشید می‌توانید از این روش استفاده کنید:

حجم لب‌های نازک خود را افزایش دهید
به گونه‌های افتاده یا توخالی خود حجم دهید
خطوط ظریف و چین‌های عمیق صورت را صاف کنید
چروک‌های اطراف بینی که به آن خطوط لبخند نیز گفته می‌شود را درمان کنید
خطوط اطراف لب‌ها را اصلاح كنيد
خطوط ریز دور چشم را درمان کنید
اسکارهای آکنه را به حداقل برسانید
خطوط اخم را درمان کنید
خط فک و کانتور را درست كنيد

ژل رستیلن چگونه کار می‌کند؟ 

با افزایش سن، پوست ما چربی، کلاژن و سایر عناصر مهم را که در حجم و پشتیبانی صورت تاثير مي‌گذارد از دست می‌دهد. خطوط صورت و چین و چروک‌ها ظاهر می‌شوند و به ایجاد ظاهری بالغ و پیر کمک می‌کند. طیف وسیعی از محصولات ژل رستیلن به گونه‌ای طراحی شده است که مانند اسید هیالورونیک طبیعی بدن شما عمل می‌کند تا ظاهر جوان صورت شما را بازگرداند. رستیلن با پر کردن خطوط و چین و چروک‌ها و جایگزینی کامل حجم از دست رفته در پوست کار می‌کند. ژل رستیلن برای تقویت ظاهر با ایجاد هماهنگی و تعادل و تقویت فرم خطوط صورت ایده‌آل است.
ژل رستیلن برای ایجاد یک جلوه تازه، مجموعه‌ای از درمان‌ها را ارائه می‌دهد. مجموعه‌ای از درمان‌های پیشرو و ابتکاری برای بهبود وضعیت پوست. ژل رستیلن باعث بهبود درخشندگی طبیعی پوست شده و باعث می‌شود پوست نرم، سفت و مرطوب شود. اثبات شده است که  ژل رستیلن خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد، پوست را صاف می‌کند و خطوط ظریف و نقایصی مانند آکنه را کاهش می‌دهد.
تمام محصولات موجود در رستیلن به طور خاص برای کاهش علائم پیری و بهبود وضعیت پوست طراحی شده‌اند. نتایج فوری و طولانی مدت هستند. مدت زمان آن به منطقه درمان و سبک زندگی، سن و نوع پوست فرد بستگی دارد.
رستیلن از اسید هیالورونیک ساخته شده است، ماده‌ای که به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود. با تزریق این ژل زیر سطح پوست، باعث جذب و نگهداری رطوبت می‌شود و پوست را چاق و احیا می‌کند. در مقایسه با JUVÉDERM®، ژل رستیلن از انسجام و بافت دانه‌ای بیشتری برخوردار است، بنابراین دستیابی به آن در موقعیت مناسب راحت‌تر است.
انواع 

محدوده پرکننده‌های ژل رستیلن به طور خاص برای مطابقت با مناطق مختلف صورت طراحی شده است تا مناسب‌ترین ماده پرکننده را برای یک روش سفارشی و خاص به پزشکان ارائه دهد.
ژل رستیلن اکنون در ۹ قالب تخصصی ارائه می‌شود، یعنی:

می‌توان از ژل رستیلن برای افزودن حجم و پری پوست به منظور اصلاح چین و چروک‌ها و خطوط متوسط ​​تا شدید صورت استفاده کرد، مانند خطوط بینی تا گوشه‌های دهان (چین‌های بینی). رستیلن همچنین ممکن است برای افزایش حجم لب در بیماران بالای ۲۱ سال استفاده شود.
ژل رستیلن می‌تواند ظرافت لب را حفظ کند و برای ایجاد لب‌هایی نرم و با ظاهری طبیعی استفاده مي‌شود.
ژل رستیلن چشمي برای کمک به اصلاح خطوط ظریف یا سطحی دور چشم طراحی شده است. تنها محصولی در این رده است که فاقد لیدوکائین است.
ژل رستیلن برای کمک به ملایم کردن خطوط خنده (چین‌های بینی و خطوط ماریون) طراحی شده است. این محصول می‌تواند به شما کمک کندکه ضمن حفظ حالت‌های چهره، ظاهر طبیعی‌تری به چهره خود بدهید.
رستیلن Defyne به صاف کردن خطوط خنده عمیق (چین‌های بینی و خطوط ماریون) کمک می‌کند. با استفاده از این فن‌آوری نوین، ماده پرکننده پوستی اسید هیالورونیک می‌تواند به شما کمک کند تا ظاهری جوان و طبیعی داشته باشید و در عین حال به شما در حفظ حالت‌های طبیعی خود کمک می‌کند.
Volyme رستیلن برای افزایش و بازیابی حجم از دست رفته صورت در مناطقی مانند گونه‌ها، چانه یا خط فک شما استفاده می‌شود و ساختار پوست را بازیابی و پشتیبانی می‌کند و ظاهری صاف، کامل و جوان‌تر به شما می‌دهد.
رستیلن Lyft برای افزایش حجم گونه و اصلاح کمبود کانتور مربوط به سن در بیماران بالای 21 سال توسط FDA تأیید شده است.
از Skinboosters رستیلن می‌توان برای بهبود کیفیت عمومی پوست صورت و همچنین برای بهبود مناطق در معرض آفتاب مانند گردن، دست‌ها و همچنین نواحی پوست دارای زخم آکنه استفاده کرد. دو محصول از این مجموعه موجود است:
Skinboosters Vital رستیلن برای پوست بالغ یا آسیب دیده در اثر آفتاب
Skinboosters Vital Light رستیلن برای پوست‌های جوان یا لطیف مانند گردن و پشت دست

  مروری بر جوش واژینال ؛ از تشخیص تا درمان

آماده سازی برای درمان با ژل رستیلن

اگر پزشک شما را برای این روش کاندید خوبی بداند، آماده سازی کمی برای درمان با رستیلن لازم است. شما نباید سیگار بکشید. همچنین ممکن است پزشک از شما بخواهد مصرف برخی از داروها را که خطر خونریزی را افزایش می‌دهد، متوقف کنید از جمله داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی (NSAID) یا داروهای رقیق کننده خون. بدون اینکه ابتدا با پزشک صحبت کنید، مصرف این داروها را قطع نکنید. برخی از گیاهان و مکمل‌ها نیز می‌توانند خونریزی را افزایش دهند، بنابراین حتما هر آنچه مصرف می‌کنید را به پزشک خود اطلاع دهید.
قبل از استفاده از ژل رستیلن از انجام هرگونه روش‌های درمان زیبایی اجتناب کنید. استفاده از این ژل همزمان با لایه برداری و لایه بردارهای شیمیایی باعث ایجاد زخم می‌شود.
با پوستی تمیز و فاقد لوسیون و آرایش به مطب بروید. همچنین ممکن است لازم باشد چند دقیقه زودتر برای پر کردن مدارک تاریخچه پزشکی و فرم رضایت نامه در مطب حضور داشته باشید.
چه انتظاراتی باید در طول درمان داشته باشید؟ 

اگر تصمیم به ادامه درمان دارید، پزشک می‌تواند از بی‌حس کننده موضعی روی نواحی مورد نظر استفاده کرده و ژل رستیلن را با دقت به بافت زیرین تزریق کند. به دلیل اینکه بافت ژل حالت شکل گیرنده دارد، پزشک می‌تواند به آرامی پرکننده را در موقعیت مناسب ماساژ دهد تا زمانی که به نتایج دلخواه برسد. این درمان ایمن و موثر به طور کلی می‌تواند در مدت 30 دقیقه انجام شود و شما می‌توانید بلافاصله به فعالیت طبیعی خود برگردید.
24 ساعت اول پس از درمان وجود برخی احساسات مانند درد و قرمزی در نزدیکی محل‌های تزریق عادی است. با این حال بیماران می‌توانند تقریباً بلافاصله از نتایج درمان خود لذت ببرند. برای اطمینان از نتیجه مطلوب، پزشک می‌تواند دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی را ارائه دهد. توصیه می‌شود قرار گفتن در معرض نور خورشید و گرما را به حداقل برسانید و از انجام سایر روش‌های درمانی جوان سازی صورت خودداری کنید.
ماندگای درمان با رستیلن چقدر است؟ 

با درمان کامل با استفاده از رستیلن می‌توانید نتایج درمان را به مدت 18 ماه در چین‌های بینی خود مشاهده کنید. مدت زمان ماندگاری ژل در گونه‌ها 12 ماه، در پشت دست‌ها 6 ماه، در چین و چروک صورت مانند چین و چروک‌های بینی 6 ماه، برای لب‌ها و اطراف آن 6 ماه، و برای چین و چروک‌های صورت (مانند چین‌های بینی و خطوط ماریون 12 ماه است.
چه مدت طول می‌کشد تا ژل رستیلن تاثیر خود را بگذارد؟ 

بسته به حجم مورد نیاز شما  بیشتر جلسات درمانی کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و تقریباً بلافاصله با افزودن حجم برای رفع چین و چروک پوست، اثربخشی خود را آغاز می‌کند. محصولات رستیلن که یک فرمول شفاف ژل ساخته شده از اسید هیالورونیک است، مانند اسید هیالورونیک بدن شما عمل می‌کنند (و در نهایت به طور طبیعی تجزیه می‌شوند). هر محصول رستیلن برای هدفی خاص طراحی شده است.
چند جلسه درمانی با محصولات ژل رستیلن مورد نیاز است؟ 

درمان‌های اولیه رستیلن، در صورت لزوم معمولاً طی یک یا دو جلسه انجام می‌شوند. بسته به واکنش بدن شما، برای تعیین یک برنامه ترمیمی با متخصص خود صحبت کنید. در مورد نیازهای فردی خود با پزشک یا متخصص بهداشت خود صحبت کنید.
چه کساني نباید از محصولات رستیلن استفاده کنند؟ 

  با انواع راه های درمان هموروئید آشنا شوید

شما نباید از محصولات خانواده رستیلن استفاده کنید اگر:

باردار، شیرده یا زیر 22 سال هستید
اخیراً از داروهایی استفاده کرده‌اید که باعث رقیق شدن خون یا جلوگیری از لخته شدن خون می‌شود.
قبلاً حساسیت شدیدی داشته‌اید، به ویژه به میکروارگانیسم‌هایی که به عنوان باکتری‌های گرم مثبت شناخته می‌شوند.
به داروهای بیمارستانی حساسیت جدی دارید.
اختلالات خونریزی دارید.
به لیدوکائین حساسیت دارید.

عوارض جانبی محصولات رستیلن چیست؟ 

پس از درمان ممکن است عوارض جانبی مانند تورم، قرمزی، درد، کبودی، سردرد، حساسیت به لمس، تشکیل توده، خارش در محل تزریق و اختلال در عملکرد دست را تجربه کنید. شدت این علائم معمولاً خفیف است و به طور معمول کمتر از 7 روز در چین‌های بینی و کمتر از 18-14 روز در لب‌ها باقی می‌ماند. بیماران باید در هر جلسه درمانی برای چروک و چین و چروک صورت به طور متوسط ​​ 6.0 میلی لیتر ژل تزریق کنند. برای درمان کمبود حجم در دست‌ها، بیماران باید در هر جلسه درمانی فقط 3.0 میلی لیتر ژل استفاده کنند. تورم ممکن است در بیماران زیر 36 سال و کبودی در بیماران بالای 35 سال بیشتر باشد.
هزینه رستیلن چقدر است؟ 

بسیار مهم است که قبل از تزريق این آمپول‌ها، تمام هزینه‌های مربوط به رستیلن را بدانید.
برخی از ملاحظاتی که ممکن است در میزان هزینه شما تأثیر بگذارد عبارتند از:

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز
محل زندگی شما
مقدار محصول ژل رستیلن مورد استفاده در هر جلسه
درجه تصحیح لازم تعیین شده توسط شما و متخصص شما
هزینه‌های متخصص

از آن‌جا که هزینه‌های تزریق در افراد مختلف متفاوت خواهد بود، بهترین راه برای تعیین هزینه‌های پیش بینی شده مراجعه به پزشک متخصص است.
پرسش و پاسخ

آیا تزریق رستیلن آزاردهنده است؟ 
خیر، برخلاف سایر روش های درمانی که ممکن است نتایج مشابهی را ارائه دهند، در مورد این نوع درمان جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. این یک گزینه غیرتهاجمی و غیر جراحی است. لازم نیست نگران هیچ دردی باشید!
چگونه بدانم این درمان برای من لازم است؟ 
قبل از انجام این نوع درمان مشورت خواهید کرد و متخصصان با شما صحبت خواهند کرد تا مطمئن شوند این درمان برای شما مفید و لازم است یا خیر. اگر خطوط و چین و چروک دارید، یا می‌خواهید به صورت یا لب خود حجم دهید، احتمال اینکه این نوع روش درمانی گزینه مناسبی برای شما باشد وجود دارد. این ژل برای انواع پوست مناسب است!
آیا فقط برای زنان استفاده می‌شود؟ 
خیر. این نوع درمان برای هر کسی است که به دنبال راهی غیر جراحی برای صاف کردن خطوط و چین و چروک‌های ظریف یا افزودن حجم به صورت یا لب‌های خود است. در صورت داشتن هر یک از این نگرانی‌ها، زنان و مردان می‌توانند از این نوع درمان بهره‌مند شوند.
 آیا به زمان زیادی احتیاج دارد؟ 
خیر، این یک درمان جراحی نیست و فقط یک تزریق است. هیچ دوره نقاهتی در ارتباط با این نوع درمان تزریقی وجود ندارد. به محض اینکه درمان شما به پایان رسید، می‌توانید روز خود را مانند روال عادی خود ادامه دهید. دیگر نیازی به نگرانی برای اختصاص وقت برای بهبودی نیست!
چگونه می‌توانم پس از درمان از پوست خود مراقبت کنم؟ 
بلافاصله پس از درمان توصیه می‌شود تا حدود 24 ساعت از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید. اگر این کار برای شما امکان پذیر نیست، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید .همچنین توصیه می‍‌شود در این 24 ساعت از ورزش شدید خودداری کنید. بجز این، معمولاً برای مراقبت از پوست بدن شما پس از این نوع درمان هیچ گونه قانون خاصی وجود ندارد.
آیا پوست من خشک می‌شود؟ 
این نوع درمان‌های تزریقی باعث خشکی پوست شما نمی‌شوند. در حقیقت بسیاری از کسانی که این نوع درمان را انجام داده‌اند، مشاهده کرده‌اند که پوست آن‌ها در واقع رطوبت بیشتری نسبت به قبل از درمان حفظ می‌کند. دلیل این اتفاق این است که اسید هیالورونیک استفاده شده در این ژل به آب متصل می‌شود، در نتیجه هیدراتاسیون بیشتری به شما می‌دهد نه کمتر. اگر نگران خشکی پوست هستید، در این نوع درمان با آن مواجه نخواهید شد.
اگر واقعاً چین و چروک ‌های عمیقی داشته باشم چه كار كنم؟ 
حتی کسانی که خطوط ریز و چروک بسیار عمیقی دارند نیز می‌توانند از این نوع درمان بهره‌مند شوند. این روش برای بازگرداندن حجم مجدد به ناحیه‌ای که تحت درمان قرار گرفته است عمل می‌کند و در نتیجه حتی خطوط ریز و چروک‌های بسیار عمیق را صاف می‌کند. در طول مشاوره اولیه، نگرانی‌های خود را به یکی از متخصصان ما منتقل کنید و آن‌ها بهتر می‌توانند قسمت‌هایی از صورت شما را که می‌توانند بیشترین بهره را از این نوع درمان ببرند، تشخیص دهند.
آیا نتیجه درمان غیرطبیعی به نظر می‌رسد؟ 
این نوع درمان می‌تواند با ظاهر مورد نظر شما مطابقت داشته باشد. اگر نگران این هستید که ظاهر شما غیرطبیعی به نظر برسد، ما به شما می‌گوییم که جای نگرانی نیست. این نوع درمان فقط در مناطقی که می‌خواهید اعمال می‌شود و نتیجه نهایی همان چیزی است که شما تعیین می‌کنید. اگر به دنبال ظاهری طبیعی‌تر هستید، به کارشناسان ما اطلاع دهید و آن‌ها درمان را متناسب با نیازهای شما تنظیم می‌کنند.
از طرف دیگر اگر می‌خواهید ظاهری چشمگیر مثلاً در ناحیه لب داشته باشید این امکان نیز وجود دارد.
آیا می‌توانم در یک زمان چندین ناحیه را درمان کنم؟ 
کاملا. اگر می‌خواهید چندین ناحیه را به طور همزمان درمان کنید، می‌توانید. اگر می‌خواهید این نوع درمان را برای افزایش حجم لب‌های خود داشته باشید و همچنین مایلید از آن در ناحیه پیشانی برای صاف شدن خطوط و چین و چروک‌ها نیز استفاده کنید، می‌توانید! این روش برای درمان چندین ناحیه در یک جلسه کاملاً بی‌خطر و موثر است.
آیا می‌توانم این نوع درمان را در سایر مناطق علاوه بر چهره خودم انجام دهم؟ 
غیر از صورت، مناطق دیگری از جمله دست وجود دارند که می‌توانند از رستیلن بهره‌مند شوند. اگر مشکلات دیگری وجود دارد که شما مایل به برطرف کردن آن‌ها هستید، حتما آن‌ها را در هنگام مشاوره اولیه خود مطرح کنید. متخصصان ما به شما اطلاع می‌دهند که آیا این نوع درمان یا روش درمانی دیگری می‌تواند برای شما مفید باشد.
آیا واقعاً موثر می‌کند؟ 
بله، برخلاف “روش‌های” دیگر که در گذشته وجود داشته است، این نوع درمان نتایج اثبات شده‌ای دارد. این روشی نیست که بخواهد وعده‌های دروغ بدهد. عکس‌های زیادی قبل و بعد از تزریق وجود دارد که نشان می‌دهد این روش چقدر موثر است.
آیا این روش بهتر از روش‌های درمانی دیگر است؟ 
همه چیز به نگرانی‌ها و اهداف شما بستگی دارد. اگر در مورد حجم در ناحیه مورد نظر خود نگران هستید، می‌خواهید خطوط ریز و چین و چروک را صاف کنید یا می‌خواهید به لب‌های خود حجم دهید، این نوع درمان گزینه بسیار خوبی است. با این حال متخصصان ما برای درک اهداف شما با شما صحبت خواهند کرد و به شما اطلاع می‌دهند که کدام گزینه‌های درمانی برای شما مناسب‌تر هستند.

  شپش چیست و راه های درمان شپش

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “آیا تزریق رستیلن آزاردهنده است؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “خیر، برخلاف سایر روش های درمانی که ممکن است نتایج مشابهی را ارائه دهند، در مورد این نوع درمان جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. این یک گزینه غیرتهاجمی و غیر جراحی است. لازم نیست نگران هیچ دردی باشید!”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “چگونه بدانم این درمان برای من لازم است؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “قبل از انجام این نوع درمان مشورت خواهید کرد و متخصصان با شما صحبت خواهند کرد تا مطمئن شوند این درمان برای شما مفید و لازم است یا خیر. اگر خطوط و چین و چروک دارید، یا می‌خواهید به صورت یا لب خود حجم دهید، احتمال اینکه این نوع روش درمانی گزینه مناسبی برای شما باشد وجود دارد. این ژل برای انواع پوست مناسب است!”
}
}]
}

The post ژل رستیلن (Restylane) برای جوانسازی و حجم دهی صورت appeared first on کلینیک زیبایی رازی کاشت مو کاشت ابرو تزریق ژل و بوتاکس.
Source: cosmeticclinic.ir

wpadmin

Comments are closed