چه اشخاصی نباید جراحی بینی را انجام دهند ؟

چه اشخاصی نباید جراحی بینی را انجام دهند ؟

چه اشخاصی نباید جراحی بینی را انجام دهند ، در این مقاله اشخاصی که نباید جراحی بینی را انجام دهند بیان می کنیم .
۱- اشخاصی که از نظر تنفسی و زیبایی مشکل خاصی ندارند :
دکتر شیرازی جراح بینی توصیه می کند که اشخاصی که ازنظر ظاهر بینی و تنفسی مشکلی ندارند جراحی بینی را نباید انجام ندهند ، زیرا کوچک کردن بیش از حد بینی مشکلات جبران ناپذیری را در تنفس اشخاص ایجاد می کند .

چه اشخاصی نباید جراحی بینی را انجام دهند ؟
۲- اشخاصی که بینی گوشتی داشته و خواستار کوچک کردن بیش ازحد بینی هستند .
بعضی اشخاصی که به مطب دکتر شیرازی جراح بینی مراجعه می کنند با اینکه بینی گوشتی دارند از ایشان می خواهند که بینی شان را به گونه ای جراحی کند که خیلی کوچک شود ، ایشان توصیه می کند که این اشخاص جراحی بینی را انجام ندهند زیرا هیچ زمانی از نتیجه جراحی بینی راضی نمی باشند .
۳- اشخاصی که وسواس دارند
اشخاصی در زمینه عمل جراح بینی وسواس دارند ، به هیچ عنوان توصیه نمی شود جراحی بینی را انجام دهند ، زیرا اگر این اشخاص را بهترین جراحان بینی هم عمل کنند از نتیجه جراحی بینی ناراضی هستند ، بنابراین دکتر شیرازی به هیچ عنوان جراحی بینی را برای این اشخاص توصیه نمی کند .
۴- اشخاصی که بیماری های خاصی دارند :
اشخاصی که بیماری های خاص دارند مانند تالاسمی ماژور ، هموفیلی ،آرتریت روماتوئید و اسکلرودرمی و…. دارند نباید جراحی بینی را انجام دهند زیرا داروهای که برای کنترل این بیماری استفاده می شود احتمال افزایش عفونت پس از عمل و سرکوب سیستم ایمنی بدن را ایجاد می کنند .
دکتر شیرازی جراح بینی به اشخاص توصیه می کند قبل از انجام جراحی بینی در انتخاب جراح بینی دقت نمایید ، زیرا مهارت و تخصص جراح بینی در نتیجه جراحی بینی بسیار مهم می باشد .

  کرایوتراپی

برخی از خدمات دکتر شیرازی :

جراحی بینی گوشتی 

جراحی بینی استخوانی 

جراحی بینی فانتزی

جراحی گوش 

جراحی بینی طبیعی

و…

 

نوشته چه اشخاصی نباید جراحی بینی را انجام دهند ؟ اولین بار در جراحی بینی | دکتر شیرازی | جراح بینی | جراحی گوش پدیدار شد.


Source: dr-shirazi

wpadmin

Comments are closed