نحوه تزریق ژل به گونه: مزایای گونه گذاری با ژل (فیلر)

نحوه تزریق ژل به گونه: مزایای گونه گذاری با ژل (فیلر)

تزریق ژله‌ای پوستی یک فرایند کم تهاجمی است. در این فرایند، مواد ژله‌ای در پوست تزریق می‌شوند تا به افزایش حجم بافت‌های نرم، کاهش خطوط و بهبود کانتورهای صورت کمک کرده و باعث افزایش ظاهر جوانی و زیبایی فرد شوند. فرایند تزریق فیلرهای پوستی در قسمت‌های مختلف صورت از جمله گونه‌ها انجام می‌شوند. این نوع ژل‌ها را می‌توان حجم دهنده‌هایی نامید که به برجسته‌سازی و لیفت گونه‌ها کمک می‌کنند.
فیلرهای پوستی گونه یک گزینه درمانی محبوب ضد پیری با اثرات فوری و بدون نیاز به بستری شدن هستند. فیلرهای پوستی، مواد غیر حیوانی مشابه اسید هیالورانیک طبیعی در بدن هستند که به مرور زمان و در اثر افزایش سن کاهش می‌یابند. بسیاری از انواع ژله‌ای پوستی به رفع خطوط و فرورفتگی‌های روی صورت کمک می‌کنند. انجام فرایند تزریق ژل حدود یک ساعت طول می‌کشد.
یک صورت زیبا غالباً با گونه‌های پر و استخوان‌های برجسته گونه تکمیل می‌شود. گونه‌های تخت باعث می‌شوند که صورت لاغرتر و پیرتر به نظر برسد. شکل‌دهی به گونه‌ها فرایندی است که در آن گونه‌ها را با کمک تزریق ژله‌ای پوستی که یک روش مطمئن، سریع و بدون درد است تقویت و بازسازی می‌کنند. هر بیماری که گونه‌های ضعیفی دارد می‌تواند از مزایای عمل تقویت و برجسته‌سازی گونه‌ها بهره‌مند شود.
در کلینیک زیبایی رازی انواع روش‌های جدید زیبایی و جوان‌سازی پوست از جمله تزریق ژل گونه تحت نظر متخصصین باتجربه و با بهترین کیفیت انجام می‌شود.
چه کسانی به برجسته‌سازی گونه نیاز دارند؟

گونه‌ها یکی از سه قسمت اصلی صورت – بینی، چانه و گونه‌ها – هستند. زمانی که اجزای صورت یک نفر تناسب ندارند به نظر می‌رسد که ساختار صورت وی نامتعادل و بدون تناسب هستند. با کمک فیلرهای پوستی، شما می‌توانید این عدم تعادل‌ها را اصلاح کرده و استخوان‌های توررفته گونه‌های خود را بالانس کنید. این نوع از عدم تناسب ممکن است به دلیل افزایش سن، باز جذب بافت استخوان یا به دلیل مسائل ارثی اتفاق افتاده باشد. بهترین کاندیداها برای انجام فرایند برجسته‌سازی گونه‌ها افرادی هستند که ظاهر گونه‌های آنها تخت و تورفته است. با کمک این فرایند می‌توان استخوان‌های گونه این افراد را برجسته کرده و عدم تقارن و نقایص صورت را اصلاح نمود.
افرادی که از سلامت فیزیکی خوبی برخوردار هستند می‌توانند تحت فرانید برجسته‌سازی گونه قرار گیرند. این افراد باید از نظر فیزیکی قوی باشند و تمایل داشته باشند که قسمت بالای صورت خود را تغییر دهند. بیمارانی که می‌خواهند تحت فرایند برجسته‌سازی گونه قرار گیرند باید درک خوبی از این فرایند و محدودیت‌های آن داشته باشند و همچنین انتظارات واقع‌بینانه‌ای از نتایج حاصل از این فرایند داشته باشند. قبل از انجام این فرایند بیمار باید در مورد آلرژی‌های احتمالی خود با پزشک صحبت کند.
 فرایند تزریق فیلرهای پوستی گونه‌ها

  پروتز سینه

قبل از تزریق باید ناحیه تحت درمان تمیز شده و در صورت نیاز، قسمت مورد نظر به طور موضعی بیحس شود. لیدوکائین یک بیحس کننده خفیف است که در برخی ژل‌ها نیز وجود دارد، در صورت استفاده از این نوع ژل‌ها، نیازی به بیحس کردن محل درمان قبل از تزریق نیست. در مرحله بعدی، مقدار محاسبه‌شده از ژل در زیر پوست تزریق می‌شود. نتایج بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است و نیازی هم به بستری شدن پس از درمان وجود ندارد. شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان به محل کار خود بازگردید اما باید در روز درمان و یک روز پس از آن از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.
 هزینه تزریق ژله‌ای پوستی 

هزینه تزریق ژله‌ای پوستی به میزان ترمیم مورد نظر شما، پزشکی که تزریق را انجام می‌دهد و تعداد فیلرهای پوستی مورد استفاده بستگی دارد. نحوه قیمت‌گذاری در هر کلینیک متفاوت است.
 خطرات احتمالی ناشی از تزریق فیلرهای پوستی 

بیمار برای تصمیم‌گیری در مورد انجام فرایند تزریق ژل باید فواید و خطرات ناشی از تزریق را به دقت مورد ارزیابی قرار دهد. خطرات ناشی از تزریق ژل‌ها در جلسه مشاوره توسط جراح پلاستیک به شما گفته می‌شود. تزریق زل‌های پوستی، خطرات مهم و خطرناکی به دنبال نخواهد داشت. خطرات ناشی از تزریق هر نوع ژلی که انتخاب می‌کنید نیز با بقیه ژل‌ها تفاوت دارد. برخی از خطرات احتمالی ناشی از تزریق ژله‌ای پوستی عبارتند از:

اثراتی شبیه به آکنه روی پوست
عدم تقارن
خونریزی در محل تزریق
عفونت در محل تزریق
ایجاد زخم و اسکار
قرمزی پوست
تزریق مقدار بیش از اندازه یا کمتر از نیاز ژل
خارش به دلیل ابتلا به بثورات پوستی

در جلسه مشاوره باید تمام سؤالات و نگرانی خود را با جراح در میان بگذارید. برای اطمینان باید مشورت کنید و یک جراح متبحر و مجاز را برای انجام این فرایند انتخاب کنید.
 سؤالات رایج رد مورد فیلرهای پوستی 

 آیا برای تزریق ژله‌ای پوستی، محدودیت سنی وجود دارد؟
از نظر پزشکی هیچ محدودیت سنی برای تزریق ژله‌ای پوستی وجود ندارد. در برخی موارد، اگر بیمار خیلی جوان باشد پزشک حق درخواست رضایت والدین را دارد.
 آیا نتایج حاصل از تزریق ژله‌ای پوستی دائمی است؟ اثر این نتایج چه مدت باقی می‌ماند؟
اثر تزریق ژله‌ای پوستی، بلند مدت است و به قسمت تحت درمان بستگی دارد و ممکن است تا چندین سال اثرات تزریق باقی بماند. هر چه ژل غلیظ‌تر باشد و عمقی‌تر تزریق شود، اثرات آن مدت زمان بیشتری باقی می‌ماند. تزریق در بیشتر قسمت‌ها باید پس از 12 تا 18 ماه تجدید شود زیرا این ژل‌ها به مرور زمان جذب بدن می‌شوند.
 چه مدت پس از تزریق می‌توان نتایج حاصله را مشاهده کرد؟
نتایج حاصل از تزریق ژله‌ای پوستی، فوری است. یک هفته طول می‌کشد تا نتایج کامل را بتوان مشاهده کرد. پزشکان به بیماران توصیه می‌کنند که یک هفته پس از تزریق دوباره به پزشک مراجعه کرده تا در صورت نیاز برای دست‌یابی به نتایج مطلوب، اقدامات ضروری و تعدیلی لازم انجام شود. در این صورت بیمار می‌تواند دقیقاً به نتایج مورد انتظار خود دست یابد.
 تزریق ژله‌ای پوستی چقدر درد دارد؟
تزریق فیلرها کاملاً بدون درد است. پزشکان قسمت‌های تحت درمان را به خصوص برای بیماران حساس، بیحس می‌کنند.
 از ژله‌ای پوستی برای درمان چه قسمت‌های دیگری می‌توان استفاده کرد؟
این ژل‌ها غالباً برای برجسته‌سازی لب‌ها، تغییر شکل لب‌های نازک و رفع چین و چروک‌های اطراف چشم و تقویت و برجسته‌سازی استخوان‌های گونه‌ها یا چانه و رفع خطوط خنده و چین و چروک‌های نازولابیال مورد استفاده قرار گرفته و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر به صورت و لبخند شما می‌دهند.
  من به چند جلسه درمانی نیاز دارم؟
این به قسمت تحت درمان و نتایج مطلوب و مورد انتظار شما بستگی دارد. در جلسه مشاوره اولیه باید به پزشک بگویید که انتظار دارید پس از تزریق به چه نتایجی دست‌یابید و به کمک یکدیگر یک برنامه درمانی منحصر به فرد برای تأمین نیازهای مورد نظر شما تنظیم کنید. ممکن است شما به بیش از یک جلسه درمان اولیه نیاز داشته باشید زیرا ممکن است ژلی که در جلسه اول تزریق شده از بین برود. پزشکان همیشه به شما توصیه می‌کنند که برای دو هفته بعد یک نوبت رزرو کنید و درمان را ادامه دهید. هر فیلر اضافی را می‌توان پس از دو هفته تزریق کرد.
 مراقبت‌های پس از عمل چگونه است؟
تا شش ساعت پس از درمان از لمس کردن یا مالیدن قسمت درمان شده خودداری کنید. از قرار گرفتن در محل‌های بسیار گرم یا بسیار سرد اجتناب کنید و صورت خود را به آرامی و با ملایمت بشورید.
بهترین ژل برای برجسته‌سازی گونه کدام است؟ 
یک رویکرد و روش خاص که بتوان برای همه بیماران به کار برد وجود ندارد. پزشک بر اساس مشاوره انجام شده، ساختارهای صورت و بیماری‌های پوستی تعیین می‌کند که کدام نوع فیلر گونه برای شرایط شما مناسب‌تر است.
 چه کسانی نمی‌توانند تحت فرایند تزریق ژله‌ای پوستی قرار بگیرند؟
اگر شما آلرژی شدید دارید، باردار هستید یا به فرزند خود شیر می‌دهید نباید تحت تزریق ژله‌ای پوستی قرار بگیرید.
لطفاً توجه داشته باشید که: هر محصول قابل تزریقی باید پس از مشاوره رودررو با پزشک و پس از ارزیابی کامل شرایط شما و رعایت همه جوانب احتیاطی و تبادل نظر در مورد موانع استفاده از این روش درمانی انجام شود.
 کاشت گونه چیست؟
ایمپلنت‌های گونه مختلفی با سایزها و شکل‌های مختلف در بازار وجود دارد که شما می‌توانید متناسب با ساختار صورت خود یکی از آنها را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید ایمپلنت‌های سخت و نیمه سخت را انتخاب کنید. این ایمپلنت‌ها با ایجاد یک شکاف کوچک در داخل دهان، کاشته می‌شوند.
برجسته‌سازی گونه مزایای زیادی دارد. گونه‌های بلندتر و چاق‌تر، ظاهر شما را بهبود می‌دهد و باعث می‌شود که صورت شما جوان‌تر و متناسب‌تر به نظر برسد. برجسته‌سازی گونه‌ها باعث بهبود تناسب اجزای صورت شما شده و عزت نفس شما را افزایش می‌دهد.
 آیا گونه‌ها پس از کاشت گونه، غیرطبیعی به نظر می‌رسند؟
نتایج حاصل از کاشت گونه در هر فردی متفاوت است.
وقتی که افراد گونه می‌کارند بلافاصله چهره آنها با برجسته شدن گونه‌ها، متحول می‌شود. نتایج حاصل از کاشت گونه در بسیاری از افراد کاملاً چشمگیر است. با کمک ژله‌ای پوستی و به خصوص ژله‌ای امروزی، بیمارانی که گونه‌های فربه‌تری دوست دارند می‌توانند با استفاده از آنها به نتایج مورد انتظار خود دست یابند. هدف پزشکان این است که به شما در دست‌یابی به ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر کمک کنند.
بهترین نوع ژل تزریقی صورت: انواع فیلر لب، گونه و خط خنده
The post نحوه تزریق ژل به گونه: مزایای گونه گذاری با ژل (فیلر) appeared first on کلینیک زیبایی رازی کاشت مو کاشت ابرو تزریق ژل و بوتاکس.
Source: cosmeticclinic.ir

wpadmin

Comments are closed