مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی

مشکلات تنفسی پس از جراحی بینی

مهم ترین علتی که باعث مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی می شود، زخم و لخته شدن خون می باشد ، خوشبختانه این عارضه در اثر گذشت زمان حل می شود ، اما اگر این مشکل پس از جراحی بینی حل نشد حتما به جراح بینی خود مراجعه نمایید تا مشکل را بررسی نماید ، در این مواقع جراح بینی معمولا مصرف اسپری بینی را توصیه می کند ، نکته ای که وجود دارد شخص باید از مصرف خود سرانه اسپری اجتناب بورزد .
با انجام جراحی بینی ظاهر شخص به میزان چشمگیری تغییر می کند، یکی از عارضه های جانبی که ممکن است پس از جراحی بینی ایجاد شود گرفتگی بینی است ، جای نگرانی در این خصوص نیست زیرا پس از مدتی و رعایت چند نکته ساده این مشکل برطرف می شود .
عوامل مکانیکی و مسائل فیزیولوژیک مهم ترین عوامل کیپ شدن بینی و گرفتگی بینی می باشند ، لخته خونی یکی دیگر ازعوامل ایجاد شدن گرفتگی بینی بعد از جراحی بینی می باشد .
برای برطرف شدن گرفتگی بینی نیاز به ۱۴ روز زمان است اگر در این زمان این مشکل برطرف نشد شخص با رعایت نکات ساده می تواند این مشکل را حل نماید .

  درمان زگیل(تبخال) آلت تناسلی

مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی

مصرف داروهای رفع گرفتگی بینی

افزایش رطوبت بینی با دوش آب گرم و یا بخار ساز

استفاده از اسپرهای بینی و دهان

یکی از سوالات متداولی که از دکتر شیرازی پرسیده می شود ، این است که مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی همیشگی و اجتناب ناپذیر است ؟
خیر – مشکلات تنفسی پس از جراحی بینی برای همه اشخاص رخ نمی دهد بلکه در برخی از اشخاص این مشکل یک استثناء می باشد ، در برخی از موارد پس از جراحی بینی نه تنها این مشکل به وجود نمی آید بلکه تنفس شخص نیز بهتر می شود . البته انتخاب جراح بینی که دارای تبحر و تخصص باشد بسیار مهم و ضروری است .

  معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در کلینیک های لیزر و زیبایی

 

منتطر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت، دکتر سید علی اصغر شیرازی جراح بینی

نوشته مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی اولین بار در جراحی بینی | دکتر شیرازی | جراح بینی | جراحی گوش پدیدار شد.


Source: dr-shirazi

wpadmin

Comments are closed