لیپوساکشن صورت

لیپوساکشن صورت

یکی از روش هایی که می تواند به تناسب اندام و فرم دهی اندام شما کمک کند لیپوساکشن است در این روش بافت چربی بین پوست و عضلات برداشته می شود و در نهایت می تواند شما را به اندامی که مد نظرتان برساند .

به دلایل مختلفی مانند مسائل ژنتیکی  و یا سبک نادرست زندگی ممکن است شکل صورت به دلیل تجمع چربی و بافت های آویزان شکل مناسبی نداشته باشد  و  یا اینکه به دلیل افزایش وزن ،صورت و گردن  چاق دیده می شود در روش لیپوساکشن می توان این مشکل را برطرف کرد.

نحوه لیپوساکشن صورت

بعضی از افراد با وجود رژیم های غذایی لاغری و ورزش مداوم به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند و چربی های اضافه همچنان در صورت ، گردن و غبغب آنها دیده می شود لیپوساکشن صورت کمک می کند که بافت های زائد چربی خارج شوند و به حالت صورت شکلی مناسب با اندام شما را  می بخشد. بعد از بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی شکاف های کوچکی در محل تجمع چربی ایجاد می شود و تا  لوله کوچک مخصوص لیپوساکشن وارد بافت چربی شود. شما نباید نگران برش های به وجود آمده باشید زیرا در برخی موارد، این برش ممکن است آنقدر کوچک باشد که هیچ بخیه پس از عمل مورد نیاز نباشد و اثری از آنها بعد از عمل باقی نمی ماند.

لیپوساکشن صورت

نتیجه لیپوساکشن

بعد از اینکه فرد لیپوساکشن انجام می دهد ظاهر گردن وی کشیده تر نمایان می شود و گردن و غبغب لاغر دیده می شوند  که در نهایت باعث جوانسازی کلی صورت شده و اعتماد به نفس فرد افزایش پیدا می کند .معمولا لیپوساکن برای کسانی که پوست با کیفیت تری دارند نتیجه ی بهتر خواهد داشت  به طور کل لیپوساکشن باعث می شود :

  • چربی های اضافه گردن و غبغب خارج شود .
  • در ناحیه فک تحتانی زاویه مناسب با صورت را ایجاد می  کند.
  • در بدست آوردن خطی واضح بین فک تحتانی و گردن مؤثر می‌باشد.

لیپوساکش می تواند به تنهایی و یا همزمان با جراحی های دیگر مانند لیفت صورت و لیفت گردن انجام بگیرد تا برای فرد نتیجه ای ایده آل را رقم بزند.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

 

نوشته لیپوساکشن صورت اولین بار در کلینیک زیبایی|کاشت مو|لیزر موهای زائد|لیپوماتیک|بهرویان پدیدار شد.


Source: behrooyanclinic

wpadmin

Comments are closed