لیفت صورت

لیفت صورت در کلینیک زیبایی

لیفت صورت به روش های غیر جراحی:در کلینیک زیبایی روش های متفاوتی برای جوانسازی صورت وجود دارد .که در ابتدا باید شرایط بیمار بررسی شود.هر یک از روش ها با یکدیگر متفاوت بوده و زمان نتیجه گیری و همچنین ماندگاری آنها با یکدیگر فرق خواهد کرد.

لیفت صورت به روش های جراحی:علاوه بر اینکه در کلینیک زیبایی  برای جوانسازی پوست از روش هایی مانند تزریق پرکننده ها استفاده می شود می توان از روش های جراحی که ماندگاری بیشتری دارند نیز استفاده کرد

جراحی لیفت صورت:

لیفت صورت می تواند چین و چروک های صورت را از بین ببرد و برای مدتی طولانی پوست صورت را جوان تر نشان بدهد.در این روش برش هایی در اطراف صورت  و بر روی چین های صورت ایجاد می شود که باعث می شود بعد از جراحی برش ها دیده نشوند.کلینیک زیبایی بهرویان می تواند با استفاده از جراحان خوب در این زمینه زیبایی صورت شما را فراهم کند.

  تزریق بوتاکس و درمان درد میگرن

ماندگاری این روش بسیار زیاده بوده و برشهایی که در این جراحی ایجاد می شود از پشت گوش آغاز می شود و اگر کشیدن پوست گردن نیز مد نظر باشد این برش ها گسترده تر می شود. بعد از لیفت صورت به راحتی می توان آرایش کردو یا اینکه از کرم های مختلف استفاده کرد .

جراحی لیفت صورت

هایفوتراپی

 با انجام هایفوتراپی پوست کشیدن پوست و جوانسازی پوست به صورت غیر جراحی انجام می گیرد.اگر بخواهیم به طور ساده توضیح بدهیم می توان گفت دستگاهی که برای این روش استفاده می شود با کانونی کردن نور ،امواجی که از دستگاه ساطع می شود را در یک نقطه متمرکز می کند و ناحیه مورد نظر گرم می شود.این گرما باعث می شود مولکول ها به ارتعاش دربیایند و سلول های آسیب دیده تخریب شوند.

  بیماری سفلیس : علت ، علائم و درمان

بهترین کاندیدای هایفوتراپی چه کسانی هستند؟

کسانی که پوست های شل و افتاده دارند و نمی خواهند از رو ش های جراحی مانند لیفت صورت استفاده کنند می توانند با استفاده از این روش نتیجه ایده آلی را کسب کنند.
افرادی که به علت کاهش وزن پوست های افتاده ایی دارند.
افرادی که دارای تیرگی و سیاهی دور چشم هستند و یا اینکه پلک های افتاده ایی دارند با هایفوتراپی می توانند چشم های زیباتری داشته باشند.
کسانی که خط های عمیق خنده و یا پیشانی دارند.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

 

 

نوشته لیفت صورت اولین بار در کلینیک زیبایی|کاشت مو|لیزر موهای زائد|لیپوماتیک|بهرویان پدیدار شد.

  سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی


Source: behrooyanclinic

wpadmin

Comments are closed