سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی

 

سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی

تورم در بینی های گوشتی چه مدتی طول میکشد؟

تورم پس از هر جراحی طبیعی بوده و بستگی به شدت و شرایط عمل دارد اما مجموعا دربینی گوشتی بیشتر است. در روز های اولیه با استفاده از کمپرس یخ می توان این تورم را کاهش داد. در صورتی که با گذشت مدت زمان طولانی تورم از بین نرفت ممکن است از تزریق داروی کورتون استفاده شود

بینی های گوشتی بدلیل ضخامت بیشتر پوست، به زمان بیشتری برای کاهش تورم نسبت به بینی های با پوست نازک تر دارند. بیشتر تورم ها تا ۳ ماه پس از جراحی التیام می یابند ولی برای برطرف شدن تمامی آنها نیاز به سال زمان است.

عکس قبل و بعد از جراحی بینی
چه مشکلاتی همراه با جراحی بینی گوشتی است ؟

پوست بینی به عنوان یک پوشش روی غضروف و استخوان بینی را می پوشاند . اما اگر این پوشش ظریف تر باشد بینی زیباتر می شود و ظرافت بیشتری را خواهد داشت . به همین خاطر است که چهره خانم ها از آقایان ظریف تر است زیرا پوست خانم ها از ظرافت بیشتری برخوردار است . یکی ازمشکلات بینی های گوشتی پوست ضخیم ان است . مساله ای که در بینی های گوشتی بیشتر دیده می شود تا سایر بینی ها وجود ورم آن است . زمان ورم در پوست های نازک بین 2 تا 3 ماه فروکش خواهد کرد در صورتی که در پوست های ضخیم به 6 ماه زمان نیاز است . اما مجموعا بین 1 تا 2 سال زمان نیاز است که تمامی ورم ها از بین بروند .

  هرآنچه که در خصوص جراحی بینی باید بدانید

آیا بیمار دچار اختلالات تنفسی بعد از عمل جراحی بینی گوشتی می شود ؟

در رزوهای اول بعد از انجام عمل جراحی بینی مشکل های تنفسی طبیعی می باشد زیرا بینی دارای تورم می باشد و بعد از گذشت مدتی که تورم قسمت های داخلی برطرف شود فرد می تواند به راحتی تنفسی قبل عمل را داشته باشد .

آیا هر نوع بینی گوشتی را می توان عمل کرد؟

در بعضی از افراد مخصوصا آقایان به دلیل چربی و ضخامت زیاد ، جراحی صورت نگیرد بهتر است .

نتیجه جراحی در بینی های گوشتی چطور است؟

در پوست بینی تغییراتی ایجاد نمی شود اما نتیجه بعد از عمل یک بینی طبیعی است .
کوچک شدن بینی گوشتی به چه نحوی است ؟

  نتیجه جراحی بینی استخوانی

در عمل بینی گوشتی با برداشتن غضروف یا جابجایی آن و یا با تراشیدن میتوان به راحتی آن را کوچک کرد . در سوراخ های بینی برش هایی کوچک ایجاد می کنند تا بتوانند به استخوانی تحتانی دسترسی پیدا کنند . اما در این عمل به پوست بینی دست زده نمی شود و پوست منقبض شده و به ظاهر جدید تبدیل می شود . در بعضی مواقع لازم است سوراخ های بینی هم تنگ شود

برخی از خدمات دیگر دکتر شیرازی :

کانال تلگرام دکتر شیرازی doctorshirazi@

جهت مشاهده نمونه کار های دکتر شیرازی میتوانید در صفحه اینستاگرام با ما همراه باشید.

  پاسخ سوالات شایع در مورد زگیل تناسلی

نوشته سوالات متداول در جراحی بینی گوشتی اولین بار در جراحی بینی | دکتر شیرازی | جراح بینی | جراحی گوش پدیدار شد.


Source: dr-shirazi

wpadmin

Comments are closed