زمان مناسب برای جراحی ترمیمی بینی

زمان مناسب برای جراحی ترمیمی بینی

برای دریافت یک نتیجه مطلوب از جراحی ترمیمی بینی این جراحی باید در زمان مشخصی انجام گیرید، هدف از انجام این جراحی می تواند زیبایی یا درمانی باشد . ممکن است بعد از جراحی بینی با مشکلات تنفسی و ظاهری مواجه شوید مدتی را صبر نمایید شاید علت بروز این مشکلات تورمات داخلی و خارجی بینی باشد یا علت دیگری داشته باشد در صورتی که بعد از گذشت مدتی مشکلات ظاهری و تنفسی بینی شما برطرف نشد به پزشک خود اطلاع دهید.

زمان مناسب برای جراحی ترمیمی بینی

زمان مناسب برای جراحی ترمیمی بینی

برای برطرف کردن مشکلات بینی بعد از جراحی اولیه نیاز به جراحی ترمیمی بینی می باشد در رابطه با زمان انجام جراحی ترمیمی بینی به نظر جراح خود احترام بگذارید، زیرا جراح بینی در این زمینه تجربه کافی را دارد و بهترین زمان را برای انجام این جراحی برای شما انتخاب می نماید .

برخی از بیماران در روز های اولیه بعد از جراحی که هنوز آتل بینی شان برداشته نشده است رضایتی از نتیجه جراحی بینی خود ندارند و فرم بینی آن ها متناسب با سایر اجزای دیگر صورت یا به دلخواهاشان نمی باشد و تصمیم می گیرند که جراحی مجدد بینی انجام دهند به هیچ عنوان جراحی ترمیمی بینی بلافاصله بعداز جراحی اولیه بینی انجام نمی گیرد زیرا باید بعد از جراحی اولیه بینی مراحل بهبودی بطور کامل سپری شود، شاید به مرور زمان مشکلات ظاهری و تنفسی بینی برطرف شود و نیاز به جراحی ترمیمی بینی نباشد . طبق تحقیقات انجام شده در این زمینه 1 سال بعد از جراحی بینی اولیه بهترین زمان برای جراحی ترمیمی بینی می باشد که بطور کامل تورمات بینی از بین رفته است .

  بارداری و حاملگی قبل یا بعد از جراحی بینی؟

بنا بر نظر جراح بینی می توان برخی از مشکلات جزئی را بعد از گذشت چنیدن ماه از جراحی اولیه بینی برطرف کرد.

توجه نمایید که جراحی بینی ترمیمی جزو مشکل ترین و پیچیده ترین جراحی های بینی به حساب می آید در صورتی که بینی فانتزی عمل شده باشد یعنی بیش از حد کوچک شده باشد و نوک آن سربالا باشد و فرد از نتیجه جراحی ناراضی باشد و تصمیم به جراحی ترمیمی بگیرد، جراحی ترمیمی این نوع از بینی ها کمی با مشکل همراه است و در برخی از موارد نیاز به تقویت غضروف می باشد .

رفع نشدن کامل قوز بینی ، عدم قرینگی سوراخ های بینی و برطرف نشدن انحراف بینی از دلایلی می باشد که افراد تصمیم به جراحی ترمیمی بینی می گیرند .

  درمان و رفع جوش سر سیاه

برخی از خدمات دیگر دکتر شیرازی :

کانال تلگرام دکتر شیرازی doctorshirazi@

جهت مشاهده نمونه کار های دکتر شیرازی میتوانید در صفحه اینستاگرام با ما همراه باشید.

نوشته زمان مناسب برای جراحی ترمیمی بینی اولین بار در جراحی بینی | دکتر شیرازی | جراح بینی | جراحی گوش پدیدار شد.


Source: dr-shirazi

wpadmin

Comments are closed