دستگاه کیوسوئیچ چیست و چه کاری انجام می دهد؟

دستگاه کیوسوئیچ برای از بین بردن لک های قهوه ای پوستی که دارای عمق زیاد است ، کک و مک ، خالکوبی یا تاتو ی ابرو یا بدن و لکه های خورشیدی که بر اثر آفتاب به وجود آمده مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه کیوسوئیچ
دستگاه کیوسوئیچ

کاربرد دستگاه کیوسوئیچ چیست؟

این دستگاه برای لک ای پوستی که به ابعاد کوچک و بزرگ اما با تعداد کمی بر روی پوست شما وجود دارد کاربرد دارد و اگر پوست شما دارای تعداد زیادی از لکه های قهوه ای است بهتر است استفاده از دستگاه کیوسوئیچ را فراموش کنید زیرا پاسخ گوی لک های زیاد نیست

این دستگاه برای برجای ماندن لک های خورشیدی که بر روی قفسه ی سینه یا بازو و …. است موثر بوده و پاسخ گوی خوبی محسوب می شود.

این دستگاه دارای انرژی باایی است که وارد پوست شده و رنگدانه های پوستی که بر اثر تاتو و یا خالکوبی های با عمق زیاد است را ریز کرده و برای این مکانیسم گرما و داغی بالایی را به پوست وارد می کند که البته این رمای بالا با خنک کننده ای که بر روی این دستگاه نصب شده است قابل کنترل است اما باید ناحیه مد نظر حتما بی حس گردد تا درد و سوزشی را بیمار حس نکند.

  زمان مناسب برای جراحی ترمیمی بینی

تعداد جلسات استفاده از دستگاه کیوسوئیچ چند نوبت است؟

در جلسه ی اولی که از دستگاه کیوسویچ استفاده می کنید ۷۵%الی ۸۵% مشاهده خواهید کرد که جای خالکوبی و یا تاتو و…… از بین رفته است پس از پایان جلسه ی دوم و سوم جواب ۱۰۰%را از این دستگاه مشاهده می کنید پس تعداد جلسات استفاده از دستگاه را تکمیل کنید.

مراقبت های بعد از استفاده از دستگاه کیوسوئیچ به چه ترتیبی است؟

بعد از انجام لیزر کیوسوئیچ پوست دچار التهاب و قرمزی می شود که به مرور زمان پوست شروع به ترمیم خود می کند و پوسته پوسته می شود و درمان طولانی مدتی دارد پس بهتر است که صبور باشید تا طول درمان آن به پایان رسد لازم به ذکر است که بعد از انجام لیزر کیوسوئیچ از آفتاب دوری کنید تا دوران نقاهت آن به پایان رسد زیرا آفتاب باعث بروز کک و مک ب روی پوست می شود.

  جوانسازی پوست با استفاده از دستگاه ویواسه

نکته:اگر دارا پوستی هستیدا که بعد از زخم گوشت اضافه می سازد از استفاده از این دستگاه خودداری کنید.

افرادی که دارای ابرو های کم پشت هستند و میخواهند ابروهایشان را با تاتو و یا خالکوبی پر پشت کنند باید بدانند که خالکوبی و تاتو درمانگر نیست و پوست را دچار عارضه می کند زیراتاتو و خالکوبی رنگدانه های پوستی را از بین برده و دیگر این رنگ دانه ها به حالت اولیه بر نخواهند گشت و در طولانی مدتت تاتو و یا خالکوبی ابرو باعث افتادگی پلک می شود به حدی که فقط باید جراحی بلفاروپلاستیک انجام داد تا پلک به حالت اولیه خود باز گردد پس بهتر است از همان ابتدا از کاشت ابرو بهره مند شوید تا ابروهایتان به حالت طبیعی برگردد و تا پایان عمر بدون ریزش ابروهایی خود را دارا باشید.

  انواع پروتز سینه:روش عمل جراحی و عوارض

ما پیشنهاد میکنیم این مطلب را مطالعه کنید( دستگاه آر اف فرکشنال چیست؟)

نوشته دستگاه کیوسوئیچ چیست و چه کاری انجام می دهد؟ اولین بار در کلینیک آریا من پدیدار شد.


Source: lipomatic-sh.ir

wpadmin

Comments are closed