جراحی زیبایی بینی در سنین بالا

جراحی زیبایی بینی در سنین بالا

یکی از جراحی های زیبایی که در بین عموم افراد جامعه شیوع بسیاری پیدا کرده است جراحی زیبایی بینی می باشد . بینی جزء مهمترین اعضای صورت است که تاثیر بسزایی در زیبایی چهره افراد دارد . اما جراحی زیبایی بینی در سنین بالا امکان پذیر است؟ بهترین سن جراحی زیبایی بینی چه زمانی است ؟

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

بهترین سن جراحی زیبایی بینی

اما یکی از سوالات شایع در بین عموم افراد جامعه این است که بهترین سن عمل بینی چه زمانی است . آنچه اکثر پزشکان بر آن اتفاق نظر دارند این است که بهتر است زمانی اقدام به جراحی زیبایی بینی نماییم که رشد صورت به اتمام رسیده باشد .

سن رشد صورت در تمامی افراد  با توجه به نژاد متفاوت می باشد . اما آنچه حائز اهمیت است، این است که، سن رشدی در زنان نسبت به مردان زودتر اتفاق می افتد .

سن مناسب جهت عمل زیبایی بینی در زنان بعد از اتمام 16 سالگی و در سن مناسب جراحی بینی مردان بعد از اتمام 17 سالگی می باشد . لذا بهتر است قبل از انجام عمل بینی به جراح بینی مجرب مراجعه نمایید و در این خصوص با وی مشورت نمایید .

  بوتاکس دیسپورت (کانادایی): ماندگاری، هزینه هر سی سی، عوارض

جراحی بینی در سنین بالا

جراحی زیبایی بینی در سنین بالا محدودیت خاصی ندارد اما آنچه اهمیت دارد این است که، با افزایش سن پوست طراوت و شادابی خود را از دست می دهد و دیگر همانند جوانی شادابی ندارد . پوست در روند عمل بینی موثر است .

لذا جراحی بینی در سنین بالای 65 سال به دلیل وجود تغییرات پوست، تغییرات نوک بینی، پشت بینی و قوس استخوانی بینی توصیه نمی شود و بهتر است قبل از رسیدن به این سن اقدام به عمل بینی نمایید .

راه های ارتباطی با دکتر علی اصغر شیرازی، جراح بینی

شماره تماس : ۸۸۵۵۰۴۶۹

پیج اینستاگرام دکتر شیرازی

عوارض جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی همانند دیگر جراحی های زیبایی دارای عوارض احتمالی نظیر تورم و کبودی است که این عوارض موقت بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود و جایی هیچ گونه نگرانی نیست .

  پولیپ بینی

اما آنچه اهمیت دارد این است که، برخی از عوارض نظیر: غیرقرینگی و اختلالات تنفسی ناشی از جراحی است که به منظور پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است در انتخاب جراح خود دقت نمایید .

روش های جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می گردد . معمولا روش جراحی بینی با توجه به شرایط و ناهنجاری های فرد و انتخاب جراح مشخص می گردد .

جراحی بینی به روش باز برای ناهنجاری های پیچیده تر انجام می گیرد و برش در این روش از روی پوست است و دسترسی و دید پزشک بیشتر است در صورتی که در جراحی بینی به روش بسته به این صورت نیست .

 

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد، به همین دلیل قبل از مشاوره و انجام معاینات لازم نمی توان هزینه دقیقی را تعیین نمود . به منظور کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه جراحی زیبایی بینی بهتر است به جراح بینی مجرب مراجعه نمایید .

نوشته جراحی زیبایی بینی در سنین بالا اولین بار در جراحی بینی | دکتر شیرازی | جراح بینی | جراحی گوش پدیدار شد.

  بواسیر (هموروئید) و واریس در بارداری


Source: dr-shirazi

wpadmin

Comments are closed