بهترین کاندیدای کاشت مو

بهترین کاندیدای کاشت مو :

بهترین کاندیدای کاشت مو چه کسانی می باشند ؟

چه اشخاصی کاشت مو را انجام دهند بهتر است ؟

بهترین سن کاشت مو چه زمانی می باشد ؟

تمامی سوالاتی را که در بالا ذکر شد را در این مقاله پاسخ می دهیم ، به طور کلی مواردی که در کاشت مو تاثیر گذار هستند را بیان می کنیم .

کاشت-مو

سن :

یکی از سوالات متداولی که در خصوص کاشت مو بیان می باشد سن مناسب برای کاشت مو است ، کلینیک زیبایی پوست و مو بهرویان سن بالای 30 را مناسب کاشت مو بیان می کنند ، بیشتر متقاضی کاشت مو و کاشت ریش اشخاص زیر 30 سال می باشند اما به دلیل اینکه در این اشخاص ریزش هنوز متوقف  نشده و یا امکان ریزش و کم پشتی موها در آینده وجود دارد توصیه می شود کاشت مو در اشخاص بالایی 30 سال انجام شود .

  بوتاکس زیر بغل

قطر تنه مو :

یکی از فاکتورهای مهم در کاشت مو قطر تنه مو می باشد ، با توجه به تجربیات فراوانی که کلینیک زیبایی بهرویان داشته اند اشخاصی که قطر تنه مو آنها بیشتر است کاندید مناسب تری برای کاشت مو نسبت به اشخاصی که قطر موی کمتری دارند ، هستند .

شلی پوست سر :

یکی از فاکتورهای مهم دیگر در کاشت مو شلی پوست سر است ، هر میزان پوست پشت سر شل تر باشد امکان باقی ماندن جای اسکار در پشت سر بسیار کمتر است ، اما اگر پوست پشت سر خیلی سفت باشد شخص کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشد .

شدت طاسی :

شدت طاسی :

اشخاصی که در پشت سرشان فقط یک نوار باریک باقی مانده است برای کاشت مو کاندید مناسبی نمی باشند .

وضعیت سلامت :

اشخاصی که می خواهند کاشت مو را انجام دهند در ابتدا نیاز است که با انجام آزمایش های که پزشک تعیین می کند در ابتدا کاشت مو را انجام دهند تا وضعیت سلامتی آنها مورد بررسی قرار گیرد ، اشخاصی که به برخی از بیماری های خاص نظیر دیابت ، فشارخون بالا و… مبتلا هستند باید در ابتدا وضعیت بیماری آنها کنترل شود سپس کاشت مو را انجام دهند ، اشخاصی که بیماری عفونی و پوستی نیز دارند در ابتدا باید درمان آنها انجام شود سپس اقدام به کاشت مو نمایند .

  آیا سرطان سارکوم بافت درمان می شود؟

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را با ما درمیان بگذارید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

 با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی بهرویان

نوشته بهترین کاندیدای کاشت مو اولین بار در کلینیک زیبایی|کاشت مو|لیزر موهای زائد|لیپوماتیک|بهرویان پدیدار شد.


Source: behrooyanclinic

wpadmin

Comments are closed