بهترین دکتر تزریق چربی در تهران (کلینیک پوست و مو رازی)

اگر می‌خواهید استخوان‌های گونه فرو رفته خود را پر کنید، خطوط سرسخت صورت را از بین ببرید، لب‌های پرتری داشته باشید یا حجم سینه‌های خود را افزایش دهید، ممکن است تزریق چربی گزینه مناسبی برای شما باشد.
تزریق چربی یک راه حل کوتاه مدت محبوب برای بهبود موقت ظاهر گونه‌های فرورفته و لب‌های نازک است. این روش همچنین می‌تواند به صورت محدود برای بزرگ کردن سینه‌ها مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که چربی مورد استفاده در تزریق مستقیماً از ناحیه دیگری از بدن شما گرفته می‌شود، نیازی به نگرانی در مورد تزریق یک ماده خارجی در بدن نیست.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی تزریق چربی، فیلر، بوتاکس و یا برای رزرو نوبت بهترین دکتر تزریق چربی در تهران، کلینیک پوست و مو رازی با شماره تلفن های 02145379 تماس حاصل فرمایید.
چه کسانی برای این روش مناسب هستند؟

افرادی که از تزریق چربی استفاده می‌کنند می‌توانند در هر سنی باشند. بهترین کاندیداهای تزریق چربی در مورد روش کار کاملاً آگاه هستند و کاملاً می‌توانند از دستورالعمل‌های مراقبتی بعد از درمان پیروی کنند. برای دستیابی به نتایج مطلوب ممکن است نیاز به چند جلسه درمانی داشته باشید. برای اینکه کاندید ایده‌آلی برای تزریق چربی باشید، باید به اندازه کافی چربی اضافی در قسمت دیگری از بدن خود داشته باشند که چربی مورد نیاز شما از آن ناحیه برداشت شود. این مهم‌ترین نیاز شما است زیرا تزریق چربی یک روش اتولوگ است. یعنی باید چربی اضافی از یک قسمت از بدن شما برداشته شود و به قسمت مورد نیاز تزریق شود.
آمادگی قبل از تزريق

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران، اطلاعات کافی درباره مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق چربی را در اختیار بیماران خود قرار داده و در صورت نیاز و جهت بررسی سلامت بیمار، آزمایشاتی را توصیه می‌کند.

انتظارات: در حین مشاوره، از بیمار خواسته می‌شود انتظارات مورد نظر خود را به جراح بگوید و در مورد امکان انجام آن صحبت کند. دیدن تصاویری از نتایج مطلوب برای دستیابی به اتفاق نظر مفیدتر است.
سابقه پزشکی: پزشک از بیمار در مورد سابقه پزشکی گذشته و همچنین سابقه خانوادگی وی سوال می‌کند تا اطمینان حاصل کند که واجد شرایط تزریق چربی هستند. به بیماران مبتلا به اختلالات خونی توصیه می‌شود که این روش را انجام ندهند زیرا در معرض خطر بیشتری قرار دارند.
عکاسی: بهترین دکتر تزریق چربی در تهران قبل و بعد از درمان عکس‌هایی را در زوایای مختلف برای ثبت تغییرات ایجاد شده از بیمار می‌گیرد. همچنین ممکن است قبل از تزریق چربی یک عکس فتوشاپی به بیمار ارائه شود تا انتظارات واقع بینانه‌ای داشته باشد.
سیگار کشیدن: به شدت به بیمار توصیه می‌شود که از مصرف سیگار یک هفته قبل از تزریق چربی خودداری کند. ممکن است پزشک پس از بررسی سابقه پزشکی بیمار، از بیمار بخواهد مصرف برخی از داروها را متوقف کند. این داروها شامل آسپرین، داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی، داروی ضد التهاب، کپسول‌های گیاهی، داروهای رقیق کننده خون و سایر داروهای ضد انعقاد خون هستند. زیرا این امر می‌تواند بر روند جراحی و بهبودی تأثیر بگذارد.
مراقبت: اگر بیمار نتواند پس از تزریق چربی رانندگی کند، ممکن است از بیمار خواسته شود که تا بهبودی کامل رانندگي نكند.

  سوالات متداول جراحی بینی استخوانی

روش درمان

این روش در مطب پزشک تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. بیماران ممکن است به دلیل وارد شدن سوزن به بدن ناراحتی بسیار کمی را تجربه کنند. بسته به میزان درمان، این روش ممکن است بین 30 تا 90 دقیقه طول بکشد. بیماران اندکی پس از اتمام عمل به خانه برمی‌گردند.

ابتدا یک داروی ضد عفونی کننده در دو ناحیه اعمال می‌شود: محلی که چربی باید از بدن شما خارج شود و نواحی مورد نظر برای دریافت چربی.
سپس سلول‌های چربی را با سرنگ یا کانول (یک لوله توخالی نازک) که به دستگاه خلا متصل است از باسن، شکم یا ران برمی‌دارند.
سلول‌های چربی پس از مکش، توسط پزشک پردازش و خالص می‌شوند.
در طی این روش سلول‌های بنیادی موجود در سلول‌های چربی با استفاده از دستگاه خاصی پردازش می‌شوند یا از طریق داروها، مواد شیمیایی یا لیزر “فعال” می‌شوند. سپس چربی در زیر پوست به منطقه هدف تزریق می‌شود. پس از این مرحله ممکن است محل تزریق با باند پوشیده شود.

نتایج

نتایج در طی یک هفته کاملاً مشهود است. تزریق چربی هرگز منجر به بهبود 100 درصدی چین و چروک، اسکار، گونه‌های توخالی یا لب‌های نازک نمی‌شود و نتایج حاصل از آن نیز دائمی نيست. نتایج می‌توانند چند هفته یا یک سال ادامه داشته باشند.
سلول‌های چربی پیوندی بدون طی سه تا چهار روز در دمای بدن می‌میرند. سه تا چهار روز طول می‌کشد تا اولین مویرگ‌ها به سلول‌های چربی تزریق شده برسند. بنابراین گرفتن سلول‌های چربی همیشه یک قمار است. برخی از آن‌ها برای همیشه زنده می‌مانند، در حالی که اکثر آن‌ها دوباره جذب بدن می‌شوند.
آیا تزریق چربی احساس طبیعی دارد؟

  اصلاح فرورفتگی بینی و پیشانی با جراحی و تزریق ژل

در این روش از 100٪ چربی طبیعی بدن استفاده می‌شود. بنابراین هنگامی که التهاب برطرف ‌شود، مانند سایر چربی‌های بدن احساس می‌شود.
فراموش نشود برای داشتن نتایج طبیعی، با بهترین دکتر تزریق چربی در تهران مشورت کنید.
بهبودي

بعد از عمل، بیماران ممکن است تورم نسبتاً شدید و کبودی را تجربه کنند. تورم ممکن است چندین هفته یا یک ماه ادامه داشته باشد. ناحیه تحت درمان ممکن است در 48 ساعت اول به رنگ مایل به قرمز باشد. پوسته نیز ممکن است تشکیل شود. اغلب اوقات فعالیت‌های عادی را می‌توان بلافاصله از سر گرفت. به بیماران توصیه می‌شود از نور خورشید دور باشند. درد یا علائم غیر قابل کنترل پیشرونده یا غیرطبیعی باید سریعاً به پزشک گزارش شود.

عوارض و خطر

در هر روش پزشکی احتمال بروز عوارض وجود دارد. با این حال عوارض ناشی از تزریق چربی معمولاً کم است. عوارض ممکن است شامل ایجاد بافت ناهموار پوست، عفونت، آبسه و زخم باشد. در بعضی موارد ممکن است منطقه بیش از حد پر یا کم پر شود.
انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران می‌تواند در کاهش عوارض و بهبود سریع پس از تزریق موثر باشد.
درمان‌های جایگزین و اضافی

بسته به شرایط شما، ممکن است گزینه‌های درمانی دیگری وجود داشته باشد. سایر روش‌های کم تهاجم شامل تزریق بوتاکس، رستیلن و Laviv است. برای علائم شدید پیری، اقدامات جراحی مانند جراحی پلک، لیفت صورت (لیفت پوست) و لیفت پیشانی ممکن است مناسب‌تر باشد.
پزشک شما ممکن است درمان‌های اضافی روی سطح پوست را توصیه کند که ممکن است شامل لایه برداری شیمیایی، جوانسازی پوست با لیزر یا میکرودرم ابریژن باشد.
بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

جراحان پلاستیک و متخصصان پوست ممکن است در بسیاری از اقدامات ضد پیری از جمله تزریق چربی تجربه زیادی داشته باشند. یافتن پزشکی که در این روش خاص تجربه زیادی داشته باشد برای دستیابی به نتایج مطلوب مهم است. مشاوره با یک پزشک واجد شرایط به شما اطمینان می‌دهد که مناسب‌ترین درمان را برای بیماری خود دریافت کنید.
در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام مشاوره با بهترین دکتر تزریق چربی در تهران در نظر بگیرید:

  کلامیدیا چیست و درمان قطعی آن

اعتبار پزشک، تحصیلات، آموزش، نوع گواهینامه و تعداد دفعاتی که این درمان را انجام داده را بررسی کنید.
عکس‌های قبل و بعد از بیماران با شرایط مشابه را که تزریق چربی و روش‌های جایگزین انجام داده‌اند مشاهده کنید.
در مورد خطرات عوارض و عوارض جانبی احتمالی سوال کنید.
از پزشک خود بخواهید تعداد درمان‌های لازم برای دستیابی و حفظ نتایج را تخمین بزند.
لیستی از دستورالعمل‌های قبل از عمل و بعد از عمل را از پزشک خود بخواهید. رعایت این دستورالعمل‌ها می‌تواند خطر عوارض را کاهش دهد.

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “چه کسانی برای این روش مناسب هستند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “افرادی که از تزریق چربی استفاده می‌کنند می‌توانند در هر سنی باشند. بهترین کاندیداهای تزریق چربی در مورد روش کار کاملاً آگاه هستند و کاملاً می‌توانند از دستورالعمل‌های مراقبتی بعد از درمان پیروی کنند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “آیا تزریق چربی احساس طبیعی دارد؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “در این روش از 100٪ چربی طبیعی بدن استفاده می‌شود. بنابراین هنگامی که التهاب برطرف ‌شود، مانند سایر چربی‌های بدن احساس می‌شود.”
}
}]
}

The post بهترین دکتر تزریق چربی در تهران (کلینیک پوست و مو رازی) appeared first on کلینیک زیبایی رازی کاشت مو کاشت ابرو تزریق ژل و بوتاکس.
Source: cosmeticclinic.ir

wpadmin

Comments are closed